ETENRU

Elamu, Kivimurru tn 4, Paide linn

Ehitusluba olemasEramu ja ridaelamuPaide linnEHR 107005755

Ehitusluba 15.06.2023.

Netopind227 m²
Korruseid2
Korterid1
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba15.06.2023
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind227 m²
Ehitisealune pind128 m²
Korruseid2
Korterid1
Maht489 m³
Kõrgus7,1 m
Ehitusaasta1937
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Paide linn 846 €/m²
NimetusElamu
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonpuit, metall
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteõhk-vesi soojuspump
Ventilatsioonmehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega
1 korter, 5 tuba, 158 m²Kandekonstruktsioon: puit, metall · välissein: palk · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: õhk-vesi soojuspump · ventilatsioon: mehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega · maht 489 m³ · kõrgus 7,1 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Paide linn772 €/m²+11% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 47 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Paide linn, II kv 2023: 696 €/m², 36 tehingutPaide linn, III kv 2023: 777 €/m², 44 tehingutPaide linn, IV kv 2023: 787 €/m², 48 tehingutPaide linn, I kv 2024: 802 €/m², 44 tehingutPaide linn, II kv 2024: 880 €/m², 48 tehingutPaide linn, III kv 2024: 868 €/m², 43 tehingutPaide linn, IV kv 2024: 677 €/m², 51 tehingutPaide linn, I kv 2025: 782 €/m², 45 tehingutPaide linn, II kv 2025: 840 €/m², 40 tehingutPaide linn, III kv 2025: 828 €/m², 62 tehingutPaide linn, IV kv 2025: 748 €/m², 41 tehingutPaide linn, I kv 2026: 772 €/m², 47 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202647772
IV kv 202541748
III kv 202562828
II kv 202540840
I kv 202545782
IV kv 202451677
III kv 202443868
II kv 202448880
I kv 202444802
IV kv 202348787
III kv 202344777
II kv 202336696

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
56601:002:0500 1 033 m² · ElamumaaMaksustamishind 17 974 € (17,40 €/m²)Paide linn elamumaa mediaan 16,7 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 261036 ↗ · Eraomand · registreeritud 21.04.1997

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.