Kummeli Kolmas Maja OÜ
Kummeli Kolmas Maja OÜ (registrikood 12738550) on 2014. aastal registreeritud osaühing, asukoht Tallinn. Põhitegevus: kinnisvarabüroode tegevus. 2025. aasta müügitulu 0 €, kahjum 189 €. Firmo krediidireiting A. Maksuvõlga ei ole.
- Registrikood
- 12738550
- KMKR
- ei ole käibemaksukohustuslane
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Tähetorni tn 23, 11625
- Registreeritud
- 20.10.2014 · 11 a
- Tegevusala
- Kinnisvarabüroode tegevus 68311
- Kapital
- 2 500 €
- E-post
- info@redman.ee
- Telefon
- 509 7200 +8 firmat sama numbriga
- Maksuvõlga ei ole
- Täitemenetlusi ei ole (12 kuud)
- Maksekäske ei ole (12 kuud)
- Pankrotti ega likvideerimist ei ole
- Sanktsioone ei ole
- Aruanne esitatud (2025)
- Ei ole käibemaksukohustuslane
Lisa reitingumärk oma kodulehele
Märgi koodi saab selle ettevõtte kinnitatud firma konto: kinnitus käib koodiga, mille saadame äriregistris olevale firma e-postile. Märk uueneb ise ja seda ei saa osta. Loe lähemalt
Juhatus ja omanikud
1 isikut
| Juhatus 1 | ||
|---|---|---|
| Andreas Henn Otsmaa10 firmatmaksuvõlata | Isikukood ↗ | 20.10.2014 |
| Osanikud 1 | ||
| Kummeli Majad OÜ | 100,0% 2 500 € | 07.10.2026 |
| Tegelikud kasusaajad 1 | ||
| Andreas Henn Otsmaa10 firmatmaksuvõlatakaudne osalus | 31.10.2018 | |
Varasemad isikud 2
| 12 Capital OÜOsanik 50,0% | 01.09.2023 kuni ~09.10.2026 |
| Kummeli Kinnisvara OÜOsanik 50,0% | 27.03.2024 kuni ~09.10.2026 |
Äriregistri avaandmed
Kvartalimaksud ja käive
2026 3. kv
2026 3. kvartal. Palk on hinnang tööjõumaksude põhjal.
| Kvartal | Käive | Muutus a/a | Tööjõumaksud | Riiklikud maksud | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 3. kv | 1 806 € | 0 € | 174 € | — | |
| 2026 2. kv | 0 € | — | — | — | |
| 2026 1. kv | 0 € | — | — | — | |
| 2025 4. kv | 0 € | 0 € | 0 € | — | |
| 2025 3. kv | 0 € | 0 € | 0 € | — | |
| 2025 2. kv | 0 € | — | — | — | |
| 2025 1. kv | 0 € | — | — | — | |
| 2024 4. kv | 0 € | 0 € | 0 € | — | |
| 2024 3. kv | 0 € | 0 € | 0 € | — | |
| 2024 2. kv | 0 € | 0 € | 0 € | — | |
| 2024 1. kv | 2 390 € | ▼ 97% | 537 € | 980 € | — |
| 2023 4. kv | 694 € | ▼ 93% | 4 990 € | 4 684 € | 1 |
Näita kogu ajalugu (19 kvartalit)
| 2023 3. kv | 1 041 € | ▼ 69% | 6 530 € | 5 948 € | 4 |
| 2023 2. kv | 1 041 € | ▼ 73% | 6 530 € | 5 913 € | 4 |
| 2023 1. kv | 82 837 € | ▲ 70% | 7 998 € | 23 704 € | 4 |
| 2022 4. kv | 9 291 € | 6 385 € | 7 015 € | 4 | |
| 2022 3. kv | 3 381 € | 6 385 € | 5 560 € | 4 | |
| 2022 2. kv | 3 801 € | 6 385 € | 5 854 € | 4 | |
| 2022 1. kv | 48 627 € | 7 924 € | 16 155 € | 4 |
Maksu- ja Tolliamet, avaldatakse kvartalile järgneva kuu 10. kuupäeval. Riiklikud maksud sisaldavad ka tööjõumakse. CC BY-SA 3.0
Majandusaasta aruanded
5 aastat
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 € | 0 € | ▼ 100% | 6 420 € | ▼ 94% | 101 tuh € | ▼ 87% | 774 tuh € | |
| Kasum | -189 € | ▲ 87% | -1 426 € | ▲ 97% | -56 357 € | ▼ miinusesse | 12 835 € | ▼ 10% | 14 340 € |
| Kasumimarginaal | — | — | -877,8% | 12,7% | 1,9% | ||||
| Jaotamata kasum | -1 335 € | ▼ miinusesse | 91 € | ▼ 100% | 56 448 € | ▲ 29% | 43 613 € | ▲ 49% | 29 273 € |
| Raha | 819 € | ▼ 19% | 1 008 € | ▼ 22% | 1 298 € | ▲ 169% | 483 € | ▼ 98% | 27 548 € |
| Käibevara | 6 798 € | ▼ 3% | 6 987 € | ▼ 31% | 10 145 € | ▼ 91% | 107 tuh € | ▲ 18% | 90 667 € |
| Põhivara | 1 790 € | 0% | 1 790 € | 0% | 1 790 € | 0% | 1 790 € | 0% | 1 790 € |
| Varad | 8 588 € | ▼ 2% | 8 777 € | ▼ 26% | 11 935 € | ▼ 89% | 109 tuh € | ▲ 18% | 92 457 € |
| Lühiajalised kohustised | 7 612 € | 0% | 7 612 € | ▼ 19% | 9 344 € | ▼ 81% | 49 933 € | ▲ 8% | 46 344 € |
| Kohustised kokku | 7 612 € | 0% | 7 612 € | ▼ 19% | 9 344 € | ▼ 81% | 49 933 € | ▲ 8% | 46 344 € |
| Omakapital | 976 € | ▼ 16% | 1 165 € | ▼ 55% | 2 591 € | ▼ 96% | 58 948 € | ▲ 28% | 46 113 € |
| Tööjõukulud | 0 € | 0 € | ▲ 100% | -53 164 € | ▲ 21% | -67 163 € | ▼ 46% | -45 887 € | |
| Töötajad | 0 | 0 | ▼ 100% | 3 | ▼ 25% | 4 | 0% | 4 | |
| Esitatud | 30.06.2026 | 19.05.2025 | 01.07.2024 | 30.06.2023 | 11.07.2022 | ||||
| Aruanne | PDF ↓ | PDF ↓ | PDF ↓ | PDF ↓ | PDF ↓ |
▲ kasv, ▼ langus võrreldes eelmise aastaga (kohustiste kasv on punane). Äriregister, majandusaasta aruanded. CC BY 4.0
Müügitulu jaotus tegevusalade lõikes
2023
| Tegevusala | EMTAK | Müügitulu | Osa |
|---|---|---|---|
| Kinnisvarabüroode tegevus põhitegevus | 68311 | 6 420 € | 100% |
2023 majandusaasta aruanne, RIK avaandmed
Kinnisvara
e-kinnistusraamat
Laen kinnistuid…
Allikas: e-kinnistusraamat (Registrite ja Infosüsteemide Keskus), lihtandmed
Võlad ja kohtuasjad
puhas
EMTA maksuvõlglaste nimekiri (iga päev), Ametlikud Teadaanded, Riigi Teataja. EMTA avaldab ainult tänase nimekirja, varasem ajalugu on Firmo enda kogutud.
Täitemenetlused, maksekäsud ja teadaanded
puhas
Ametlikes Teadaannetes ei ole firma kohta täitemenetluse, maksekäsu ega maksuameti teateid.
Ametlikud Teadaanded (CC BY-SA 4.0). Täitemenetlus, maksekäsk või maksuameti otsus avaldatakse seal ainult siis, kui firmale ei õnnestu seda muul viisil kätte toimetada. Täitemenetluste register ei ole avalik, seega teate puudumine ei tähenda, et nõudeid pole.
Riik: tehingud, hanked, toetused
puudub
Tehinguid riigiasutustega, hankelepinguid ja toetusi ei leitud
RTK Saldo, Riigihangete register, RTK toetatud projektid
Osalused teistes ettevõtetes
0
Osalusi teistes ettevõtetes ei ole
Seotud ettevõtted juhatuse kaudu
9
Järjestatud käibe järgi (viimane aruanne või 4 kvartalit).
Tegevusala TOP 20: Kinnisvarabüroode tegevus
20
| # | Ettevõte | Käive |
|---|---|---|
| 1 | ALANDIA KV OÜ | 5,7 mln € |
| 2 | Niklir OÜ | 4,6 mln € |
| 3 | Osaühing DOMUS KINNISVARA VAHENDUS | 4,5 mln € |
| 4 | Osaühing KINNISVARABÜROO UUS MAA | 4,1 mln € |
| 5 | Tehingukeskus OÜ | 3,0 mln € |
| 6 | Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ | 2,9 mln € |
| 7 | Eltech Invest OÜ | 2,9 mln € |
| 8 | Pindi Kinnisvara OÜ | 2,4 mln € |
| 9 | LVM Kinnisvara Tallinn OÜ | 2,0 mln € |
| 10 | Uus Maa Pro OÜ | 1,5 mln € |
| 11 | Uus Maa City OÜ | 1,4 mln € |
| 12 | LVM Kinnisvara OÜ | 1,4 mln € |
| 13 | Colliers International Advisors OÜ | 1,4 mln € |
| 14 | OÜ Uus Maa Tartu büroo | 1,3 mln € |
| 15 | 1PARTNER Kinnisvara Tallinn OÜ | 1,2 mln € |
| 16 | Uue Suurekivi Arendus OÜ | 1,2 mln € |
| 17 | GERKER GRUPP OÜ | 1,1 mln € |
| 18 | Nu Pogodi OÜ | 1,1 mln € |
| 19 | Uus Maa Pluss OÜ | 1,0 mln € |
| 20 | 1Partner Advisory OÜ | 976 tuh € |
Müügitulu viimasest aruandest, selle puudumisel EMTA 4 kvartali käive. Kõik tegevusala ettevõtted
Tegevusload, pandid, domeenid
Andmed puuduvad
Ajalugu ja teadaanded
16
| Kuupäev | Liik | Sisu |
|---|---|---|
| 08.10.2026 | Ärinime broneeringu kinnitamise määrus | |
| 07.10.2026 | Kanne | Muutmiskanne |
| 21.09.2026 | Kanne | Muutmiskanne |
| 02.08.2024 | Kanne | Muutmiskanne |
| 27.06.2024 | Kanne | Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel |
| 27.03.2024 | Kanne | Muutmiskanne |
| 01.09.2023 | Kanne | Muutmiskanne |
| 21.01.2019 | Kanne | Muutmiskanne |
| 04.01.2019 | Puuduste kõrvaldamise määrus | Muutmiskanne |
| 18.01.2018 | Kanne | Muutmiskanne |
| 20.12.2017 | Kanne | Muutmiskanne |
| 08.12.2017 | Kanne | Muutmiskanne |
| 03.01.2017 | Kanne | Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel |
| 07.01.2015 | Kanne | Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel |
| 20.10.2014 | Kanne | Esmakanne |
| 03.10.2014 | Puuduste kõrvaldamise määrus | Esmakanne |