ETENRU

Suvila, Ala/3, Ortuma küla, Võru vald

Ehitusluba olemasAvalik hooneVõru valdEHR 121459557

Ehitusluba 25.08.2026.

Netopind106 m²
Korruseid1

Ehituse ajakava

Taotlus07.08.2026
Ehitusluba25.08.2026
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind106 m²
Ehitisealune pind144 m²
Korruseid1
Maht646 m³
Kõrgus7,0 m
Ehitusaasta1900
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Võru vald 615 €/m²
NimetusAit-kuur-kuivati
OtstarveElamu, kooli vms abihoone
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi, puit
Välisseinlooduslik kivi, laudis
Välisviimistluspuit (vooder), looduslik kivi
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
Ventilatsioonpuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: looduslik kivi, puit · välissein: looduslik kivi, laudis · välisviimistlus: puit (vooder), looduslik kivi · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · ventilatsioon: puudub · maht 646 m³ · kõrgus 7,0 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Võru vald689 €/m²+4% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 15 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Võru vald, II kv 2023: 665 €/m², 16 tehingutVõru vald, III kv 2023: 852 €/m², 12 tehingutVõru vald, IV kv 2023: 296 €/m², 21 tehingutVõru vald, I kv 2024: 688 €/m², 15 tehingutVõru vald, II kv 2024: 287 €/m², 21 tehingutVõru vald, III kv 2024: 563 €/m², 20 tehingutVõru vald, IV kv 2024: 525 €/m², 16 tehingutVõru vald, I kv 2025: 447 €/m², 18 tehingutVõru vald, II kv 2025: 614 €/m², 13 tehingutVõru vald, III kv 2025: 638 €/m², 15 tehingutVõru vald, IV kv 2025: 502 €/m², 10 tehingutVõru vald, I kv 2026: 689 €/m², 15 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202615689
IV kv 202510502
III kv 202515638
II kv 202513614
I kv 202518447
IV kv 202416525
III kv 202420563
II kv 202421287
I kv 202415688
IV kv 202321296
III kv 202312852
II kv 202316665

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Load ja teatised 2 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.