ETENRU

Abihoone, Põllumäe, Muusika küla, Saue vald

Ehitusluba olemasAvalik hooneSaue valdEHR 121451667

Ehitusluba 26.06.2026.

Netopind47 m²
Korruseid1
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus27.04.2026
Ehitusluba26.06.2026
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind47 m²
Ehitisealune pind75 m²
Korruseid1
Maht180 m³
Kõrgus5,3 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Saue vald 2 607 €/m²
NimetusAbihoone
OtstarveElamu, kooli vms abihoone
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit, õhk-vesi soojuspump
Ventilatsioonmehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit, õhk-vesi soojuspump · ventilatsioon: mehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega · maht 180 m³ · kõrgus 5,3 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Saue vald2 568 €/m²+8% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 78 tehingut
Näita graafikut
01 0002 0003 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Saue vald, II kv 2023: 2 387 €/m², 72 tehingutSaue vald, III kv 2023: 2 126 €/m², 67 tehingutSaue vald, IV kv 2023: 2 406 €/m², 69 tehingutSaue vald, I kv 2024: 2 445 €/m², 53 tehingutSaue vald, II kv 2024: 2 618 €/m², 70 tehingutSaue vald, III kv 2024: 2 439 €/m², 76 tehingutSaue vald, IV kv 2024: 2 929 €/m², 74 tehingutSaue vald, I kv 2025: 2 169 €/m², 81 tehingutSaue vald, II kv 2025: 2 255 €/m², 81 tehingutSaue vald, III kv 2025: 2 659 €/m², 98 tehingutSaue vald, IV kv 2025: 2 671 €/m², 100 tehingutSaue vald, I kv 2026: 2 568 €/m², 78 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 2026782 568
IV kv 20251002 671
III kv 2025982 659
II kv 2025812 255
I kv 2025812 169
IV kv 2024742 929
III kv 2024762 439
II kv 2024702 618
I kv 2024532 445
IV kv 2023692 406
III kv 2023672 126
II kv 2023722 387

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
72501:001:1846 12,69 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 21 996 € (0,17 €/m²)Muusika küla maatulundusmaa mediaan 0,31 €/m², see kinnistu 44% odavamKinnistu 4678902 ↗ · Eraomand · registreeritud 19.01.2026

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 4 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.