ETENRU

Spordi- ja õppehoone, Ruila kool/2, Ruila küla, Saue vald

ValmisAvalik hooneSaue valdEHR 120261985

Ehitus algas 05.11.2024. Kasutusluba 27.01.2025.

Netopind1 249 m²
Korruseid2
Valmis27.01.2025
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus22.08.2024
Ehitusluba05.11.2024
Ehitus algas05.11.2024
Kasutusluba27.01.2025

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind1 249 m²
Ehitisealune pind1 417 m²
Korruseid2
Maht9 458 m³
Kõrgus10,3 m
Ehitusaasta1940
EnergiaklassG419 kWh/m² aastas
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Saue vald 2 607 €/m²
NimetusSpordi- ja õppehoone
OtstarveSpordihall, võimla
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, puit, monteeritav raudbetoon
Välisseinlooduslik kivi, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), vahetäitega sõrestik
Välisviimistluskrohv, puit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal, plekk
Vundamentmadalvundament
Kütekatel, maasoojuspump
Ventilatsioonmehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: looduslik kivi, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, puit, monteeritav raudbetoon · välissein: looduslik kivi, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: krohv, puit (vooder) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal, plekk · vundament: madalvundamentKüte: katel, maasoojuspump · ventilatsioon: mehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega · maht 9 458 m³ · kõrgus 10,3 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Saue vald2 568 €/m²+8% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 78 tehingut
Näita graafikut
01 0002 0003 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Saue vald, II kv 2023: 2 387 €/m², 72 tehingutSaue vald, III kv 2023: 2 126 €/m², 67 tehingutSaue vald, IV kv 2023: 2 406 €/m², 69 tehingutSaue vald, I kv 2024: 2 445 €/m², 53 tehingutSaue vald, II kv 2024: 2 618 €/m², 70 tehingutSaue vald, III kv 2024: 2 439 €/m², 76 tehingutSaue vald, IV kv 2024: 2 929 €/m², 74 tehingutSaue vald, I kv 2025: 2 169 €/m², 81 tehingutSaue vald, II kv 2025: 2 255 €/m², 81 tehingutSaue vald, III kv 2025: 2 659 €/m², 98 tehingutSaue vald, IV kv 2025: 2 671 €/m², 100 tehingutSaue vald, I kv 2026: 2 568 €/m², 78 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 2026782 568
IV kv 20251002 671
III kv 2025982 659
II kv 2025812 255
I kv 2025812 169
IV kv 2024742 929
III kv 2024762 439
II kv 2024702 618
I kv 2024532 445
IV kv 2023692 406
III kv 2023672 126
II kv 2023722 387

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Load ja teatised 9 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.