ETENRU

Saun, Ala-Savi, Valtina küla, Valga vald

ValmisAvalik hooneValga valdEHR 111037017

Ehitusluba 16.11.2022. Kasutusluba 20.03.2023.

Netopind18 m²
Korruseid1
Valmis20.03.2023
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba16.11.2022
Ehitus algas—
Kasutusluba20.03.2023

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind18 m²
Ehitisealune pind44 m²
Korruseid1
Maht66 m³
Kõrgus4,4 m
Ehitusaasta1941
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Valga vald 284 €/m²
NimetusSaun
OtstarveElamu, kooli vms abihoone
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseintellis, palk
Välisviimistluskeraamiline tellis, puit (palk)
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: tellis, palk · välisviimistlus: keraamiline tellis, puit (palk) · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 66 m³ · kõrgus 4,4 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Valga vald182 €/m²−33% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 27 tehingut
Näita graafikut
0100200300400IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Valga vald, III kv 2023: 273 €/m², 68 tehingutValga vald, IV kv 2023: 274 €/m², 68 tehingutValga vald, I kv 2024: 184 €/m², 44 tehingutValga vald, II kv 2024: 274 €/m², 58 tehingutValga vald, III kv 2024: 312 €/m², 54 tehingutValga vald, IV kv 2024: 356 €/m², 43 tehingutValga vald, I kv 2025: 333 €/m², 44 tehingutValga vald, II kv 2025: 344 €/m², 48 tehingutValga vald, III kv 2025: 288 €/m², 60 tehingutValga vald, IV kv 2025: 368 €/m², 45 tehingutValga vald, I kv 2026: 303 €/m², 46 tehingutValga vald, II kv 2026: 182 €/m², 27 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202627182
I kv 202646303
IV kv 202545368
III kv 202560288
II kv 202548344
I kv 202544333
IV kv 202443356
III kv 202454312
II kv 202458274
I kv 202444184
IV kv 202368274
III kv 202368273

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
28902:003:0295 8,15 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 16 307 € (0,20 €/m²)Valtina küla maatulundusmaa mediaan 0,19 €/m², see kinnistu 5% kallimKinnistu 1574740 ↗ · Eraomand · registreeritud 13.09.2001

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 2 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.