ETENRU

8-krt.elamu, Orgita keskus 20, Orgita küla, Märjamaa vald

Ehitusluba olemasKortermajaMärjamaa valdEHR 109011849

Ehitusluba 16.09.2026.

Netopind547 m²
Korruseid2
Korterid7
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba16.09.2026
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind547 m²
Ehitisealune pind250 m²
Korruseid2
Korterid7
Maht1 982 m³
Ehitusaasta1966
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Märjamaa vald 397 €/m²
Nimetus8-krt.elamu
OtstarveMuu kolme või enama korteriga elamu
Kandekonstruktsioontellis, tellis, väikeplokk
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütekatel, ahi, kamin, pliit
7 korterit, 2–4 tuba, 42–86 m², mediaan 43 m²Kandekonstruktsioon: tellis, tellis, väikeplokk · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: katel, ahi, kamin, pliit · maht 1 982 m³

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Märjamaa vald229 €/m²−40% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Märjamaa vald, III kv 2023: 381 €/m², 20 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2023: 352 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, I kv 2024: 497 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2024: 279 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, III kv 2024: 875 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2024: 297 €/m², 23 tehingutMärjamaa vald, I kv 2025: 69 €/m², 9 tehingutMärjamaa vald, II kv 2025: 521 €/m², 19 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2025: 628 €/m², 8 tehingutMärjamaa vald, I kv 2026: 401 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2026: 229 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20267229
I kv 202616401
IV kv 20258628
III kv 20254—
II kv 202519521
I kv 2025969
IV kv 202423297
III kv 202411875
II kv 202416279
I kv 202416497
IV kv 202311352
III kv 202320381

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
50402:001:0530 1 716 m² · ElamumaaMaksustamishind 16 508 € (9,62 €/m²)Orgita küla elamumaa mediaan 6,25 €/m², see kinnistu 54% kallimKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 15.02.1999

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.