ETENRU

Üksikelamu, Uuekoka, Sõmeru küla, Märjamaa vald

PlaneerimiselEramu ja ridaelamuMärjamaa valdEHR 109011128

Netopind242 m²
Korruseid2
Korterid1
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

  1. Planeerimine15.06.2023
  2. Ehitusluba—
  3. Ehitus algas—
  4. Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind242 m²
Ehitisealune pind188 m²
Korruseid2
Korterid1
Maht996 m³
Kõrgus9,7 m
Ehitusaasta1890
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Märjamaa vald 397 €/m²
Nimetusüksikelamu
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit, elektriotseküte, soojuspump
1 korter, 6 tuba, 236 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit, elektriotseküte, soojuspump · maht 996 m³ · kõrgus 9,7 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Märjamaa vald229 €/m²−40% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Märjamaa vald, III kv 2023: 381 €/m², 20 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2023: 352 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, I kv 2024: 497 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2024: 279 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, III kv 2024: 875 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2024: 297 €/m², 23 tehingutMärjamaa vald, I kv 2025: 69 €/m², 9 tehingutMärjamaa vald, II kv 2025: 521 €/m², 19 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2025: 628 €/m², 8 tehingutMärjamaa vald, I kv 2026: 401 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2026: 229 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20267229
I kv 202616401
IV kv 20258628
III kv 20254—
II kv 202519521
I kv 2025969
IV kv 202423297
III kv 202411875
II kv 202416279
I kv 202416497
IV kv 202311352
III kv 202320381

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
50403:002:0048 2,46 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 6 388 € (0,26 €/m²)Sõmeru küla maatulundusmaa mediaan 0,15 €/m², see kinnistu 73% kallimKinnistu 2742037 ↗ · Eraomand · registreeritud 09.05.2003

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 2 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.