ETENRU

Elamu, Hansuküla tee 8, Linnamäe küla, Lääne-Nigula vald

ValmisEramu ja ridaelamuLääne-Nigula valdEHR 105006927

Kasutusluba 07.07.2025.

Netopind155 m²
Korruseid2
Korterid1
Valmis07.07.2025
🧭 NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

  1. Planeerimine—
  2. Ehitusluba—
  3. Ehitus algas—
  4. Kasutusluba07.07.2025

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind155 m²
Ehitisealune pind124 m²
Korruseid2
Korterid1
Maht540 m³
Kõrgus7,5 m
Ehitusaasta1983
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Lääne-Nigula vald 489 €/m²
Nimetuselamu
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), muu
Välisviimistluskrohv
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteõhk-õhk soojuspump, ahi, kamin, pliit
Ventilatsioonmehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega
1 korter, 5 tuba, 155 m²Kandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), muu · välisviimistlus: krohv · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: õhk-õhk soojuspump, ahi, kamin, pliit · ventilatsioon: mehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega · maht 540 m³ · kõrgus 7,5 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Lääne-Nigula vald489 €/m²+112% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Lääne-Nigula vald, II kv 2023: 231 €/m², 23 tehingutLääne-Nigula vald, III kv 2023: 271 €/m², 26 tehingutLääne-Nigula vald, IV kv 2023: 437 €/m², 21 tehingutLääne-Nigula vald, I kv 2024: 304 €/m², 20 tehingutLääne-Nigula vald, II kv 2024: 379 €/m², 29 tehingutLääne-Nigula vald, III kv 2024: 297 €/m², 21 tehingutLääne-Nigula vald, IV kv 2024: 213 €/m², 25 tehingutLääne-Nigula vald, I kv 2025: 396 €/m², 13 tehingutLääne-Nigula vald, II kv 2025: 441 €/m², 18 tehingutLääne-Nigula vald, III kv 2025: 510 €/m², 20 tehingutLääne-Nigula vald, IV kv 2025: 318 €/m², 13 tehingutLääne-Nigula vald, I kv 2026: 489 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202611489
IV kv 202513318
III kv 202520510
II kv 202518441
I kv 202513396
IV kv 202425213
III kv 202421297
II kv 202429379
I kv 202420304
IV kv 202321437
III kv 202326271
II kv 202323231

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
55201:001:2110 3 084 m² · ElamumaaMaksustamishind 6 970 € (2,26 €/m²)Linnamäe küla elamumaa mediaan 1,99 €/m², see kinnistu 14% kallimKinnistu 302832 ↗ · Eraomand · registreeritud 01.11.1997

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.