ETENRU

Voonakese, Assamalla küla, Tapa vald

PlaneerimiselLaut

Voonakese, Assamalla küla, Tapa vald, postiindeks 46006. Planeerimisel: ehitis. Hoone: laut, 1 korrus · netopind 2 900 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind2 900 m²
Korruseid1
Kinnistu2,90 ha
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Ehitis Planeerimisel

Taotlus13.04.2023
Ehitusluba—
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Laut1 korrus · netopind 2 900 m² · EHR 108027466 ↗
Korruseid1
Netopind2 900 m²
Ehitisealune pind3 154 m²
Maht10 195 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 10 195 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
78701:002:0141 2,90 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 7 712 € (0,27 €/m²)Assamalla küla maatulundusmaa mediaan 0,3 €/m², see kinnistu 11% odavamKinnistu 5549531 ↗ · Eraomand · registreeritud 22.12.2011
Koordinaadid
59.23491, 26.242041

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Tapa vald420 €/m²+6900% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 42 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500III 23I 24III 24I 25III 25I 26Tapa vald, II kv 2023: 6 €/m², 85 tehingutTapa vald, III kv 2023: 359 €/m², 44 tehingutTapa vald, IV kv 2023: 279 €/m², 39 tehingutTapa vald, I kv 2024: 262 €/m², 45 tehingutTapa vald, II kv 2024: 240 €/m², 43 tehingutTapa vald, III kv 2024: 400 €/m², 49 tehingutTapa vald, IV kv 2024: 324 €/m², 53 tehingutTapa vald, I kv 2025: 289 €/m², 46 tehingutTapa vald, II kv 2025: 310 €/m², 54 tehingutTapa vald, III kv 2025: 396 €/m², 48 tehingutTapa vald, IV kv 2025: 286 €/m², 46 tehingutTapa vald, I kv 2026: 420 €/m², 42 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202642420
IV kv 202546286
III kv 202548396
II kv 202554310
I kv 202546289
IV kv 202453324
III kv 202449400
II kv 202443240
I kv 202445262
IV kv 202339279
III kv 202344359
II kv 2023856

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025318 €/m²194 tehingut
Korter 2026 (seni)388 €/m²57 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 22% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 46006 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.