ETENRU

Veski tn 21, Tõrva linn, Tõrva vald

Abihoone

Veski tn 21, Tõrva linn, Tõrva vald, postiindeks 68604. Hoone: abihoone, 1 korrus · netopind 157 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind157 m²
Korruseid1
Kinnistu2 251 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Abihoone1 korrus · netopind 157 m² · EHR 111020609 ↗
Korruseid1
Netopind157 m²
Ehitisealune pind160 m²
Maht700 m³
Kandekonstruktsioontellis, puit
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluskrohv
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis, puit · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: krohv · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 700 m³ · kõrgus 6,0 m
Elumajaehitatud 1948 · 1 korrus · netopind 87 m² · EHR 111011528 ↗
Ehitusaasta1948
Korruseid1
Netopind87 m²
Ehitisealune pind90 m²
Maht450 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk, laudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 2 tuba, 87 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk, laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 450 m³ · kõrgus 7,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
82301:004:1610 2 251 m² · ElamumaaMaksustamishind 9 859 € (4,38 €/m²)Tõrva linn elamumaa mediaan 5,85 €/m², see kinnistu 25% odavamKinnistu 895340 ↗ · Eraomand · registreeritud 28.06.1999
Koordinaadid
57.999155, 25.914053

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Tõrva vald325 €/m²−31% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 16 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Tõrva vald, II kv 2023: 469 €/m², 15 tehingutTõrva vald, III kv 2023: 338 €/m², 20 tehingutTõrva vald, IV kv 2023: 114 €/m², 10 tehingutTõrva vald, I kv 2024: 382 €/m², 11 tehingutTõrva vald, II kv 2024: 290 €/m², 9 tehingutTõrva vald, III kv 2024: 483 €/m², 13 tehingutTõrva vald, IV kv 2024: 51 €/m², 17 tehingutTõrva vald, I kv 2025: 173 €/m², 8 tehingutTõrva vald, II kv 2025: 296 €/m², 10 tehingutTõrva vald, III kv 2025: 325 €/m², 17 tehingutTõrva vald, IV kv 2025: 815 €/m², 14 tehingutTõrva vald, I kv 2026: 325 €/m², 16 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202616325
IV kv 202514815
III kv 202517325
II kv 202510296
I kv 20258173
IV kv 20241751
III kv 202413483
II kv 20249290
I kv 202411382
IV kv 202310114
III kv 202320338
II kv 202315469

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025382 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)342 €/m²22 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 10% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 68604 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.