ETENRU

Vainu, Kergu küla, Põhja-Pärnumaa vald

Elamu

Vainu, Kergu küla, Põhja-Pärnumaa vald, postiindeks 87402. Hoone: elamu, ehitatud 1979 · 2 korrust · netopind 216 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1979
Netopind216 m²
Korterid1
Kinnistu6,38 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1979 · 2 korrust · netopind 216 m² · EHR 103004583 ↗
Ehitusaasta1979
Korruseid2
Netopind216 m²
Ehitisealune pind142 m²
Maht677 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 6 tuba, 216 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 677 m³
Laut-kuurehitatud 1982 · 1 korrus · netopind 65 m² · EHR 103004584 ↗
Ehitusaasta1982
Korruseid1
Netopind65 m²
Ehitisealune pind72 m²
Maht158 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 158 m³
Kuur-kelderehitatud 1995 · 1 korrus · netopind 53 m² · EHR 103004587 ↗
Ehitusaasta1995
Korruseid1
Netopind53 m²
Ehitisealune pind78 m²
Maht190 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 190 m³
Küünehitatud 1982 · 1 korrus · netopind 45 m² · EHR 103004585 ↗
Ehitusaasta1982
Korruseid1
Netopind45 m²
Ehitisealune pind51 m²
Maht152 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 152 m³
Saunehitatud 1990 · 1 korrus · netopind 21 m² · EHR 103004586 ↗
Ehitusaasta1990
Korruseid1
Netopind21 m²
Ehitisealune pind30 m²
Maht68 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 68 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
27601:003:0160 6,38 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 11 566 € (0,18 €/m²)Kergu küla maatulundusmaa mediaan 0,18 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 3016906 ↗ · Eraomand · registreeritud 11.08.2003
Koordinaadid
58.680817, 24.758063

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Põhja-Pärnumaa vald326 €/m²−16% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 18 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500III 23I 24III 24I 25III 25I 26Põhja-Pärnumaa vald, II kv 2023: 387 €/m², 22 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2023: 250 €/m², 29 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2023: 369 €/m², 35 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2024: 386 €/m², 26 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, II kv 2024: 421 €/m², 36 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2024: 404 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2024: 235 €/m², 20 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2025: 314 €/m², 8 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, II kv 2025: 490 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2025: 340 €/m², 30 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2025: 412 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2026: 326 €/m², 18 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202618326
IV kv 202528412
III kv 202530340
II kv 202528490
I kv 20258314
IV kv 202420235
III kv 202428404
II kv 202436421
I kv 202426386
IV kv 202335369
III kv 202329250
II kv 202322387

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025401 €/m²94 tehingut
Korter 2026 (seni)388 €/m²28 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 3% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 87402 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.