ETENRU

Vahtra tn 15, Tõrva linn, Tõrva vald

Ehitusluba olemasÜksikelamuEnergiaklass B

Vahtra tn 15, Tõrva linn, Tõrva vald, postiindeks 68605. Ehitusluba olemas: üksikelamu. Hoone: üksikelamu, 1 korrus · netopind 112 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind112 m²
Korterid1
Kinnistu1 341 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Üksikelamu Ehitusluba olemas

Taotlus17.01.2022
Ehitusluba21.01.2022
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 2 dokumenti

Hoone ehitisregister

B Üksikelamu1 korrus · netopind 112 m² · EHR 121373585 ↗
Korruseid1
Netopind112 m²
Ehitisealune pind152 m²
Maht592 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (palk)
Katuskatusekivi
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump, elektriotseküte, ahi, kamin, pliit
EnergiaklassB
1 korter, 3 tuba, 109 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (palk) · katus: katusekivi · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump, elektriotseküte, ahi, kamin, pliit · maht 592 m³ · kõrgus 5,9 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
82301:001:0017 1 341 m² · ElamumaaMaksustamishind 8 985 € (6,70 €/m²)Tõrva linn elamumaa mediaan 5,85 €/m², see kinnistu 15% kallimKinnistu 3774250 ↗ · Eraomand · registreeritud 17.12.2015
Koordinaadid
57.997924, 25.926997

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Tõrva vald325 €/m²−31% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 16 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Tõrva vald, II kv 2023: 469 €/m², 15 tehingutTõrva vald, III kv 2023: 338 €/m², 20 tehingutTõrva vald, IV kv 2023: 114 €/m², 10 tehingutTõrva vald, I kv 2024: 382 €/m², 11 tehingutTõrva vald, II kv 2024: 290 €/m², 9 tehingutTõrva vald, III kv 2024: 483 €/m², 13 tehingutTõrva vald, IV kv 2024: 51 €/m², 17 tehingutTõrva vald, I kv 2025: 173 €/m², 8 tehingutTõrva vald, II kv 2025: 296 €/m², 10 tehingutTõrva vald, III kv 2025: 325 €/m², 17 tehingutTõrva vald, IV kv 2025: 815 €/m², 14 tehingutTõrva vald, I kv 2026: 325 €/m², 16 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202616325
IV kv 202514815
III kv 202517325
II kv 202510296
I kv 20258173
IV kv 20241751
III kv 202413483
II kv 20249290
I kv 202411382
IV kv 202310114
III kv 202320338
II kv 202315469

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025382 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)342 €/m²22 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 10% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 68605 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.