ETENRU

Tubaku, Tammiste küla, Elva vald

Ehitusluba olemasMajandushoone

Tubaku, Tammiste küla, Elva vald, postiindeks 61013. Ehitusluba olemas: elamu. Hoone: majandushoone, 1 korrus · netopind 137 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind137 m²
Korruseid1
Kinnistu9,51 ha

Ehitus: Elamu Ehitusluba olemas

Taotlus17.05.2023
Ehitusluba11.07.2023
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

Majandushoone1 korrus · netopind 137 m² · EHR 104011617 ↗
Korruseid1
Netopind137 m²
Ehitisealune pind122 m²
Maht294 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 294 m³
Elamuehitatud 1904 · 1 korrus · netopind 79 m² · EHR 104011616 ↗
Ehitusaasta1904
Korruseid1
Netopind79 m²
Ehitisealune pind101 m²
Maht252 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 79 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 252 m³
Kuur1 korrus · netopind 65 m² · EHR 104011620 ↗
Korruseid1
Netopind65 m²
Ehitisealune pind68 m²
Maht184 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 184 m³
Kaevukoda1 korrus · netopind 19 m² · EHR 104011619 ↗
Korruseid1
Netopind19 m²
Ehitisealune pind21 m²
Maht46 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 46 m³
Sigala1 korrus · netopind 15 m² · EHR 104011618 ↗
Korruseid1
Netopind15 m²
Ehitisealune pind20 m²
Maht48 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 48 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
69403:002:0331 9,51 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 47 166 € (0,50 €/m²)Tammiste küla maatulundusmaa mediaan 0,42 €/m², see kinnistu 18% kallimKinnistu 806104 ↗ · Eraomand · registreeritud 08.01.1998
Koordinaadid
58.202648, 26.32451

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Elva vald1 033 €/m²+66% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 26 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Elva vald, II kv 2023: 623 €/m², 30 tehingutElva vald, III kv 2023: 985 €/m², 35 tehingutElva vald, IV kv 2023: 817 €/m², 37 tehingutElva vald, I kv 2024: 792 €/m², 22 tehingutElva vald, II kv 2024: 919 €/m², 40 tehingutElva vald, III kv 2024: 760 €/m², 32 tehingutElva vald, IV kv 2024: 1 031 €/m², 27 tehingutElva vald, I kv 2025: 737 €/m², 22 tehingutElva vald, II kv 2025: 1 228 €/m², 38 tehingutElva vald, III kv 2025: 607 €/m², 24 tehingutElva vald, IV kv 2025: 627 €/m², 26 tehingutElva vald, I kv 2026: 1 033 €/m², 26 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 2026261 033
IV kv 202526627
III kv 202524607
II kv 2025381 228
I kv 202522737
IV kv 2024271 031
III kv 202432760
II kv 202440919
I kv 202422792
IV kv 202337817
III kv 202335985
II kv 202330623

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025754 €/m²110 tehingut
Korter 2026 (seni)1 098 €/m²34 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 46% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 61013 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.