ETENRU

Tervise tee 9, Mändjala küla, Saaremaa vald

Suvila F-4

Tervise tee 9, Mändjala küla, Saaremaa vald, postiindeks 93871. Hoone: suvila f-4, 2 korrust · netopind 60 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind60 m²
Korterid1
Kinnistu1 246 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Suvila F-42 korrust · netopind 60 m² · EHR 120167822 ↗
Korruseid2
Netopind60 m²
Ehitisealune pind136 m²
Maht383 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Välisviimistlusmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütemuu
1 korter, 1 tuba, 60 m²Kandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · välisviimistlus: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: muu · maht 383 m³
Abihoone1 korrus · netopind 48 m² · EHR 120766975 ↗
Korruseid1
Netopind48 m²
Ehitisealune pind52 m²
Maht136 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinmuu
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat), plekk
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: muu · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat), plekk · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 136 m³ · kõrgus 2,9 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
43301:001:0239 1 246 m² · ElamumaaMaksustamishind 7 339 € (5,89 €/m²)Mändjala küla elamumaa mediaan 2,93 €/m², see kinnistu 101% kallimKinnistu 1571634 ↗ · Eraomand · registreeritud 27.11.2015
Koordinaadid
58.225213, 22.345344

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Saaremaa vald1 320 €/m²+35% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 24 tehingut
Näita graafikut
05001 0001 500IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Saaremaa vald, III kv 2023: 975 €/m², 37 tehingutSaaremaa vald, IV kv 2023: 1 351 €/m², 49 tehingutSaaremaa vald, I kv 2024: 1 197 €/m², 37 tehingutSaaremaa vald, II kv 2024: 1 259 €/m², 34 tehingutSaaremaa vald, III kv 2024: 1 238 €/m², 49 tehingutSaaremaa vald, IV kv 2024: 1 217 €/m², 55 tehingutSaaremaa vald, I kv 2025: 1 412 €/m², 42 tehingutSaaremaa vald, II kv 2025: 1 489 €/m², 65 tehingutSaaremaa vald, III kv 2025: 1 447 €/m², 41 tehingutSaaremaa vald, IV kv 2025: 1 374 €/m², 51 tehingutSaaremaa vald, I kv 2026: 1 473 €/m², 41 tehingutSaaremaa vald, II kv 2026: 1 320 €/m², 24 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 2026241 320
I kv 2026411 473
IV kv 2025511 374
III kv 2025411 447
II kv 2025651 489
I kv 2025421 412
IV kv 2024551 217
III kv 2024491 238
II kv 2024341 259
I kv 2024371 197
IV kv 2023491 351
III kv 202337975

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 20251 447 €/m²199 tehingut
Korter 2026 (seni)1 382 €/m²65 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 4% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 93871 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.