ETENRU

Tanimäe tee 5, Mammaste küla, Põlva vald

ValmisElamu

Tanimäe tee 5, Mammaste küla, Põlva vald, postiindeks 63211. Hoone: elamu, ehitatud 1948 · 1 korrus · netopind 62 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1948
Netopind62 m²
Korterid1
Kinnistu8 085 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Elamu Valmis

Taotlus—
Ehitusluba11.12.2025
Ehitus algas—
Kasutusluba16.12.2025

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 2 dokumenti

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1948 · 1 korrus · netopind 62 m² · EHR 110007295 ↗
Ehitusaasta1948
Korruseid1
Netopind62 m²
Ehitisealune pind68 m²
Maht173 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk, vahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder), puit (palk)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit, õhk-õhk soojuspump
Ventilatsioonloomulik ventilatsioon
1 korter, 3 tuba, 62 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk, vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder), puit (palk) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit, õhk-õhk soojuspump · ventilatsioon: loomulik ventilatsioon · maht 173 m³
Majandushoone1 korrus · netopind 36 m² · EHR 110007296 ↗
Korruseid1
Netopind36 m²
Ehitisealune pind35 m²
Maht123 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 123 m³
Kuur1 korrus · netopind 14 m² · EHR 110007298 ↗
Korruseid1
Netopind14 m²
Ehitisealune pind16 m²
Maht39 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 39 m³
Saun1 korrus · netopind 9 m² · EHR 110007297 ↗
Korruseid1
Netopind9 m²
Ehitisealune pind12 m²
Maht25 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 25 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
61901:001:1130 8 085 m² · ElamumaaMaksustamishind 6 225 € (0,77 €/m²)Mammaste küla elamumaa mediaan 2,87 €/m², see kinnistu 73% odavamKinnistu 637938 ↗ · Eraomand · registreeritud 18.02.1998
Koordinaadid
58.086647, 27.032258

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Põlva vald693 €/m²−17% alates I kv 2023 · IV kv 2025 · 33 tehingut
02004006008001 000II 23IV 23II 24IV 24II 25IV 25Põlva vald, I kv 2023: 832 €/m², 17 tehingutPõlva vald, II kv 2023: 730 €/m², 30 tehingutPõlva vald, III kv 2023: 671 €/m², 36 tehingutPõlva vald, IV kv 2023: 802 €/m², 19 tehingutPõlva vald, I kv 2024: 759 €/m², 22 tehingutPõlva vald, II kv 2024: 571 €/m², 22 tehingutPõlva vald, III kv 2024: 528 €/m², 33 tehingutPõlva vald, IV kv 2024: 730 €/m², 35 tehingutPõlva vald, I kv 2025: 677 €/m², 34 tehingutPõlva vald, II kv 2025: 601 €/m², 34 tehingutPõlva vald, III kv 2025: 774 €/m², 45 tehingutPõlva vald, IV kv 2025: 693 €/m², 33 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
IV kv 202533693
III kv 202545774
II kv 202534601
I kv 202534677
IV kv 202435730
III kv 202433528
II kv 202422571
I kv 202422759
IV kv 202319802
III kv 202336671
II kv 202330730
I kv 202317832

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. I kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025690 €/m²146 tehingut
Korter 2026 (seni)631 €/m²23 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 9% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 63211 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.