ETENRU

Soo, Kauksi küla, Alutaguse vald

Elamu

Soo, Kauksi küla, Alutaguse vald, postiindeks 41008. Hoone: elamu, ehitatud 1923 · 1 korrus · netopind 109 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1923
Netopind109 m²
Korterid1
Kinnistu9 636 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1923 · 1 korrus · netopind 109 m² · EHR 102002565 ↗
Ehitusaasta1923
Korruseid1
Netopind109 m²
Ehitisealune pind133 m²
Maht302 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 109 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 302 m³
Lautehitatud 1923 · 1 korrus · netopind 60 m² · EHR 102002566 ↗
Ehitusaasta1923
Korruseid1
Netopind60 m²
Ehitisealune pind65 m²
Maht144 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 144 m³
Kuur1 korrus · netopind 13 m² · EHR 102035978 ↗
Korruseid1
Netopind13 m²
Ehitisealune pind15 m²
Maht30 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 30 m³
Kelder1 korrus · netopind 12 m² · EHR 102002567 ↗
Korruseid1
Netopind12 m²
Ehitisealune pind14 m²
Maht25 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 25 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
22401:004:0920 9 636 m² · ElamumaaMaksustamishind 43 362 € (4,50 €/m²)Kauksi küla elamumaa mediaan 10,3 €/m², see kinnistu 56% odavamKinnistu 3889008 ↗ · Eraomand · registreeritud 15.12.1998
Koordinaadid
58.994778, 27.230128

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Alutaguse vald234 €/m²+9% alates IV kv 2023 · II kv 2026 · 6 tehingut
Näita graafikut
0100200300400IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Alutaguse vald, IV kv 2023: 215 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, I kv 2024: 162 €/m², 13 tehingutAlutaguse vald, II kv 2024: 310 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, III kv 2024: 82 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2024: 95 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, I kv 2025: 86 €/m², 5 tehingutAlutaguse vald, III kv 2025: 40 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2025: 57 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, I kv 2026: 216 €/m², 6 tehingutAlutaguse vald, II kv 2026: 234 €/m², 6 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20266234
I kv 20266216
IV kv 2025857
III kv 2025840
II kv 20252—
I kv 2025586
IV kv 2024795
III kv 2024782
II kv 20249310
I kv 202413162
IV kv 20239215
III kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 202553 €/m²23 tehingut
Korter 2026 (seni)217 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 309% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 41008 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.