ETENRU

Ränduri, Vissi küla, Kanepi vald

Elamu 4-krt.

Ränduri, Vissi küla, Kanepi vald, postiindeks 63416. Hoone: elamu 4-krt., ehitatud 1970 · 2 korrust · netopind 267 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1970
Netopind267 m²
Korterid4
Kinnistu2 163 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamu 4-krt.ehitatud 1970 · 2 korrust · netopind 267 m² · EHR 110021222 ↗
Ehitusaasta1970
Korruseid2
Netopind267 m²
Ehitisealune pind126 m²
Maht1 051 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
4 korterit, 2 tuba, 40–43 m², mediaan 42 m²Kandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 1 051 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
85601:002:0111 2 163 m² · ElamumaaMaksustamishind 2 985 € (1,38 €/m²)Vissi küla elamumaa mediaan 1,14 €/m², see kinnistu 21% kallimKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 09.07.2007
Koordinaadid
58.172719, 26.696457

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kanepi vald460 €/m²+108% alates III kv 2023 · I kv 2026 · 8 tehingut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kanepi vald, III kv 2023: 221 €/m², 11 tehingutKanepi vald, I kv 2024: 504 €/m², 10 tehingutKanepi vald, II kv 2024: 479 €/m², 5 tehingutKanepi vald, III kv 2024: 249 €/m², 6 tehingutKanepi vald, IV kv 2024: 406 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2025: 391 €/m², 6 tehingutKanepi vald, II kv 2025: 161 €/m², 9 tehingutKanepi vald, III kv 2025: 460 €/m², 9 tehingutKanepi vald, IV kv 2025: 485 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2026: 460 €/m², 8 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20268460
IV kv 20257485
III kv 20259460
II kv 20259161
I kv 20256391
IV kv 20247406
III kv 20246249
II kv 20245479
I kv 202410504
IV kv 20234—
III kv 202311221
II kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025351 €/m²31 tehingut
Korter 2026 (seni)415 €/m²11 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 18% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 63416 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.