ETENRU

Puntuse, Vissi küla, Kanepi vald

Elamu

Puntuse, Vissi küla, Kanepi vald, postiindeks 63416. Hoone: elamu, ehitatud 1879 · 1 korrus · netopind 109 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1879
Netopind109 m²
Korterid1
Kinnistu12,17 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1879 · 1 korrus · netopind 109 m² · EHR 110013245 ↗
Ehitusaasta1879
Korruseid1
Netopind109 m²
Ehitisealune pind129 m²
Maht355 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 4 tuba, 109 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 355 m³
Kuur1 korrus · netopind 27 m² · EHR 110013246 ↗
Korruseid1
Netopind27 m²
Ehitisealune pind30 m²
Maht71 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 71 m³
Saun1 korrus · netopind 18 m² · EHR 110013247 ↗
Korruseid1
Netopind18 m²
Ehitisealune pind19 m²
Maht36 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 36 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
85601:002:0372 12,17 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 25 402 € (0,21 €/m²)Vissi küla maatulundusmaa mediaan 0,23 €/m², see kinnistu 9% odavamKinnistu 1133538 ↗ · Eraomand · registreeritud 06.09.1993
Katastriüksus
85601:002:0844 15,78 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 33 943 € (0,22 €/m²)Vissi küla maatulundusmaa mediaan 0,23 €/m², see kinnistu 6% odavamKinnistu 74938 ↗ · Eraomand · registreeritud 21.02.2000
Katastriüksus
85601:002:0845 6,74 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 15 815 € (0,23 €/m²)Vissi küla maatulundusmaa mediaan 0,23 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 1133638 ↗ · Eraomand · registreeritud 21.02.2000
Koordinaadid
58.178093, 26.66458

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kanepi vald460 €/m²+108% alates III kv 2023 · I kv 2026 · 8 tehingut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kanepi vald, III kv 2023: 221 €/m², 11 tehingutKanepi vald, I kv 2024: 504 €/m², 10 tehingutKanepi vald, II kv 2024: 479 €/m², 5 tehingutKanepi vald, III kv 2024: 249 €/m², 6 tehingutKanepi vald, IV kv 2024: 406 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2025: 391 €/m², 6 tehingutKanepi vald, II kv 2025: 161 €/m², 9 tehingutKanepi vald, III kv 2025: 460 €/m², 9 tehingutKanepi vald, IV kv 2025: 485 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2026: 460 €/m², 8 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20268460
IV kv 20257485
III kv 20259460
II kv 20259161
I kv 20256391
IV kv 20247406
III kv 20246249
II kv 20245479
I kv 202410504
IV kv 20234—
III kv 202311221
II kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025351 €/m²31 tehingut
Korter 2026 (seni)415 €/m²11 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 18% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.