ETENRU

Parve tee 8, Kavastu küla, Luunja vald

ValmisKavastu mõisa tall

Parve tee 8, Kavastu küla, Luunja vald, postiindeks 62204. Hoone: kavastu mõisa tall , 2 korrust · netopind 355 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind355 m²
Korruseid2
Kinnistu4 112 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Kavastu mõisa tall Valmis

Taotlus29.06.2023
Ehitusluba14.09.2023
Ehitus algas27.03.2024
Kasutusluba20.02.2025

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 4 dokumenti

Hoone ehitisregister

Kavastu mõisa tall2 korrust · netopind 355 m² · EHR 121401699 ↗
Korruseid2
Netopind355 m²
Ehitisealune pind267 m²
Maht1 627 m³
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi, puit, metall
Välisseinlooduslik kivi, vahetäitega sõrestik
Välisviimistluslooduslik kivi
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: looduslik kivi, puit, metall · välissein: looduslik kivi, vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: looduslik kivi · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump · maht 1 627 m³ · kõrgus 7,2 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
43203:002:0065 4 112 m² · TootmismaaMaksustamishind 17 147 € (4,17 €/m²)Kavastu küla tootmismaa mediaan 3,59 €/m², see kinnistu 16% kallimKinnistu 3619904 ↗ · Eraomand · registreeritud 25.05.2005
Koordinaadid
58.380067, 27.046383

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Luunja vald2 523 €/m²+33% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 17 tehingut
Näita graafikut
01 0002 0003 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Luunja vald, II kv 2023: 1 890 €/m², 14 tehingutLuunja vald, III kv 2023: 2 084 €/m², 24 tehingutLuunja vald, IV kv 2023: 2 068 €/m², 16 tehingutLuunja vald, I kv 2024: 2 151 €/m², 20 tehingutLuunja vald, II kv 2024: 2 174 €/m², 25 tehingutLuunja vald, III kv 2024: 2 278 €/m², 31 tehingutLuunja vald, IV kv 2024: 2 298 €/m², 30 tehingutLuunja vald, I kv 2025: 2 162 €/m², 19 tehingutLuunja vald, II kv 2025: 2 299 €/m², 27 tehingutLuunja vald, III kv 2025: 2 338 €/m², 30 tehingutLuunja vald, IV kv 2025: 2 497 €/m², 20 tehingutLuunja vald, I kv 2026: 2 523 €/m², 17 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 2026172 523
IV kv 2025202 497
III kv 2025302 338
II kv 2025272 299
I kv 2025192 162
IV kv 2024302 298
III kv 2024312 278
II kv 2024252 174
I kv 2024202 151
IV kv 2023162 068
III kv 2023242 084
II kv 2023141 890

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 20252 338 €/m²96 tehingut
Korter 2026 (seni)2 538 €/m²25 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 9% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 62204 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.