ETENRU

Pärnu tn 55, Kilingi-Nõmme linn, Saarde vald

Elamu

Pärnu tn 55, Kilingi-Nõmme linn, Saarde vald, postiindeks 86305. Hoone: elamu, ehitatud 1928 · 1 korrus · netopind 179 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1928
Netopind179 m²
Korterid1
Kinnistu3 276 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1928 · 1 korrus · netopind 179 m² · EHR 103035102 ↗
Ehitusaasta1928
Korruseid1
Netopind179 m²
Ehitisealune pind225 m²
Maht644 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 5 tuba, 179 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 644 m³
Kuur1 korrus · netopind 85 m² · EHR 103035110 ↗
Korruseid1
Netopind85 m²
Ehitisealune pind92 m²
Maht252 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniitKüte: puudub · maht 252 m³
Pesuköök1 korrus · netopind 58 m² · EHR 103035112 ↗
Korruseid1
Netopind58 m²
Ehitisealune pind65 m²
Maht170 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 170 m³
Kuur1 korrus · netopind 49 m² · EHR 103035108 ↗
Korruseid1
Netopind49 m²
Ehitisealune pind56 m²
Maht127 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 127 m³
Kelder1 korrus · netopind 30 m² · EHR 103035109 ↗
Korruseid1
Netopind30 m²
Ehitisealune pind39 m²
Maht75 m³
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon
Välisseinmuu
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon · välissein: muu · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 75 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
30601:006:0084 3 276 m² · ElamumaaMaksustamishind 5 242 € (1,60 €/m²)Kilingi-Nõmme linn elamumaa mediaan 2,26 €/m², see kinnistu 29% odavamKinnistu 503606 ↗ · Eraomand · registreeritud 27.08.1997
Koordinaadid
58.148751, 24.957062

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Saarde vald276 €/m²+55% alates I kv 2023 · III kv 2025 · 18 tehingut
Näita graafikut
0100200300I 23III 23I 24III 24I 25III 25Saarde vald, I kv 2023: 178 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2023: 234 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2023: 130 €/m², 9 tehingutSaarde vald, IV kv 2023: 231 €/m², 14 tehingutSaarde vald, I kv 2024: 77 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2024: 278 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2024: 230 €/m², 17 tehingutSaarde vald, IV kv 2024: 98 €/m², 7 tehingutSaarde vald, I kv 2025: 205 €/m², 8 tehingutSaarde vald, II kv 2025: 244 €/m², 17 tehingutSaarde vald, III kv 2025: 276 €/m², 18 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
III kv 202518276
II kv 202517244
I kv 20258205
IV kv 2024798
III kv 202417230
II kv 202410278
I kv 2024977
IV kv 202314231
III kv 20239130
II kv 202310234
I kv 20239178

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. IV kv 2025 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025243 €/m²48 tehingut
Korter 2026 (seni)214 €/m²8 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 12% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 86305 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.