ETENRU

Parkali tn 38, Paide linn, Paide linn

Ehitusluba olemasElamu

Parkali tn 38, Paide linn, Paide linn, postiindeks 72717. Ehitusluba olemas: elamu. Hoone: elamu, ehitatud 1957 · 2 korrust · netopind 72 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1957
Netopind72 m²
Korterid1
Kinnistu1 064 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: elamu Ehitusluba olemas

Taotlus—
Ehitusluba16.11.2023
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1957 · 2 korrust · netopind 72 m² · EHR 107006758 ↗
Ehitusaasta1957
Korruseid2
Netopind72 m²
Ehitisealune pind90 m²
Maht453 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 4 tuba, 66 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 453 m³
Kõrvalhoone1 korrus · netopind 26 m² · EHR 107006759 ↗
Korruseid1
Netopind26 m²
Ehitisealune pind75 m²
Maht180 m³
Kandekonstruktsioonpuit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluskrohv
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: krohv · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 180 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
56601:007:0330 1 064 m² · ElamumaaMaksustamishind 16 566 € (15,57 €/m²)Paide linn elamumaa mediaan 16,7 €/m², see kinnistu 7% odavamKinnistu 124736 ↗ · Eraomand · registreeritud 25.03.1996
Koordinaadid
58.884332, 25.57727

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Paide linn772 €/m²+11% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 47 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Paide linn, II kv 2023: 696 €/m², 36 tehingutPaide linn, III kv 2023: 777 €/m², 44 tehingutPaide linn, IV kv 2023: 787 €/m², 48 tehingutPaide linn, I kv 2024: 802 €/m², 44 tehingutPaide linn, II kv 2024: 880 €/m², 48 tehingutPaide linn, III kv 2024: 868 €/m², 43 tehingutPaide linn, IV kv 2024: 677 €/m², 51 tehingutPaide linn, I kv 2025: 782 €/m², 45 tehingutPaide linn, II kv 2025: 840 €/m², 40 tehingutPaide linn, III kv 2025: 828 €/m², 62 tehingutPaide linn, IV kv 2025: 748 €/m², 41 tehingutPaide linn, I kv 2026: 772 €/m², 47 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202647772
IV kv 202541748
III kv 202562828
II kv 202540840
I kv 202545782
IV kv 202451677
III kv 202443868
II kv 202448880
I kv 202444802
IV kv 202348787
III kv 202344777
II kv 202336696

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025803 €/m²188 tehingut
Korter 2026 (seni)846 €/m²61 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 5% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 72717 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.