ETENRU

Pargimaja, Enge küla, Põhja-Pärnumaa vald

Valmis12-krt.elamu

Pargimaja, Enge küla, Põhja-Pärnumaa vald, postiindeks 87210. Hoone: 12-krt.elamu, ehitatud 1967 · 2 korrust · netopind 788 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1967
Netopind788 m²
Korterid12
Kinnistu3 429 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: reovee omapuhasti Valmis

Taotlus—
Ehitusluba—
Ehitus algas—
Kasutusluba15.09.2024

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

12-krt.elamuehitatud 1967 · 2 korrust · netopind 788 m² · EHR 103002752 ↗
Ehitusaasta1967
Korruseid2
Netopind788 m²
Ehitisealune pind378 m²
Maht2 925 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
12 korterit, 1–3 tuba, 31–50 m², mediaan 42 m²Kandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 2 925 m³
Kuur1 korrus · netopind 101 m² · EHR 103002754 ↗
Korruseid1
Netopind101 m²
Ehitisealune pind108 m²
Maht254 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuskatusekivi
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: katusekivi · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 254 m³
Saun-kuur1 korrus · netopind 96 m² · EHR 103002753 ↗
Korruseid1
Netopind96 m²
Ehitisealune pind116 m²
Maht335 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 335 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
18802:002:0095 3 429 m² · ElamumaaMaksustamishind 2 092 € (0,61 €/m²)Enge küla elamumaa mediaan 0,3 €/m², see kinnistu 103% kallimKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 15.11.2006
Koordinaadid
58.648521, 24.564759

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Põhja-Pärnumaa vald326 €/m²−16% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 18 tehingut
0100200300400500III 23I 24III 24I 25III 25I 26Põhja-Pärnumaa vald, II kv 2023: 387 €/m², 22 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2023: 250 €/m², 29 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2023: 369 €/m², 35 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2024: 386 €/m², 26 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, II kv 2024: 421 €/m², 36 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2024: 404 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2024: 235 €/m², 20 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2025: 314 €/m², 8 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, II kv 2025: 490 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2025: 340 €/m², 30 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2025: 412 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2026: 326 €/m², 18 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202618326
IV kv 202528412
III kv 202530340
II kv 202528490
I kv 20258314
IV kv 202420235
III kv 202428404
II kv 202436421
I kv 202426386
IV kv 202335369
III kv 202329250
II kv 202322387

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025401 €/m²94 tehingut
Korter 2026 (seni)388 €/m²28 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 3% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 87210 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.