ETENRU

Päikesemetsa, Varesmetsa küla, Alutaguse vald

Ridaelamu sektsioon

Päikesemetsa, Varesmetsa küla, Alutaguse vald, postiindeks 41115. Hoone: ridaelamu sektsioon, ehitatud 1971 · 1 korrus · netopind 102 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1971
Netopind102 m²
Korterid2
Kinnistu1 040 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Ridaelamu sektsioonehitatud 1971 · 1 korrus · netopind 102 m² · EHR 102002762 ↗
Ehitusaasta1971
Korruseid1
Netopind102 m²
Ehitisealune pind124 m²
Maht361 m³
Kandekonstruktsioonmonteeritav raudbetoon
Välisseinmitmekihiline raudbetoonpaneel
Välisviimistlusmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
2 korterit, 3 tuba, 73 m²Kandekonstruktsioon: monteeritav raudbetoon · välissein: mitmekihiline raudbetoonpaneel · välisviimistlus: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 361 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
22401:003:0251 1 040 m² · ElamumaaMaksustamishind 3 962 € (3,81 €/m²)Varesmetsa küla elamumaa mediaan 1,52 €/m², see kinnistu 151% kallimKinnistu 4227608 ↗ · Eraomand · registreeritud 26.04.2007
Koordinaadid
59.119293, 27.398126

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Alutaguse vald234 €/m²+9% alates IV kv 2023 · II kv 2026 · 6 tehingut
Näita graafikut
0100200300400IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Alutaguse vald, IV kv 2023: 215 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, I kv 2024: 162 €/m², 13 tehingutAlutaguse vald, II kv 2024: 310 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, III kv 2024: 82 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2024: 95 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, I kv 2025: 86 €/m², 5 tehingutAlutaguse vald, III kv 2025: 40 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2025: 57 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, I kv 2026: 216 €/m², 6 tehingutAlutaguse vald, II kv 2026: 234 €/m², 6 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20266234
I kv 20266216
IV kv 2025857
III kv 2025840
II kv 20252—
I kv 2025586
IV kv 2024795
III kv 2024782
II kv 20249310
I kv 202413162
IV kv 20239215
III kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 202553 €/m²23 tehingut
Korter 2026 (seni)217 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 309% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 41115 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.