ETENRU

Mõla, Rõuma küla, Lääne-Nigula vald

Ehitus käibÜksikelamu nr 1Energiaklass B

Mõla, Rõuma küla, Lääne-Nigula vald, postiindeks 90904. Ehitus käib: puurkaev. Hoone: üksikelamu nr 1, 1 korrus · netopind 103 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind103 m²
Korterid1
Kinnistu8 774 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Puurkaev Ehitus käib

Taotlus05.01.2024
Ehitusluba08.03.2024
Ehitus algas10.03.2024
Kasutuslubaprognoos sept 2024
🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Alus ja trassid
Kate ja äärekivid
Märgistus, valgustus ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja tavapärasest ehitusajast, kogukestus umbes 6 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 2 dokumenti

Hoone ehitisregister

B Üksikelamu nr 11 korrus · netopind 103 m² · EHR 121414651 ↗
Korruseid1
Netopind103 m²
Ehitisealune pind129 m²
Maht584 m³
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluskrohv
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump
EnergiaklassB
1 korter, 4 tuba, 103 m²Kandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: krohv · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump · maht 584 m³ · kõrgus 6,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
44101:001:2514 8 774 m² · ElamumaaMaksustamishind 4 124 € (0,47 €/m²)Rõuma küla elamumaa mediaan 0,59 €/m², see kinnistu 20% odavamKinnistu 2671232 ↗ · Eraomand · registreeritud 15.09.2025
Koordinaadid
58.997391, 24.040178

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Lääne-Nigula vald489 €/m²+112% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 11 tehingut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Lääne-Nigula vald, II kv 2023: 231 €/m², 23 tehingutLääne-Nigula vald, III kv 2023: 271 €/m², 26 tehingutLääne-Nigula vald, IV kv 2023: 437 €/m², 21 tehingutLääne-Nigula vald, I kv 2024: 304 €/m², 20 tehingutLääne-Nigula vald, II kv 2024: 379 €/m², 29 tehingutLääne-Nigula vald, III kv 2024: 297 €/m², 21 tehingutLääne-Nigula vald, IV kv 2024: 213 €/m², 25 tehingutLääne-Nigula vald, I kv 2025: 396 €/m², 13 tehingutLääne-Nigula vald, II kv 2025: 441 €/m², 18 tehingutLääne-Nigula vald, III kv 2025: 510 €/m², 20 tehingutLääne-Nigula vald, IV kv 2025: 318 €/m², 13 tehingutLääne-Nigula vald, I kv 2026: 489 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202611489
IV kv 202513318
III kv 202520510
II kv 202518441
I kv 202513396
IV kv 202425213
III kv 202421297
II kv 202429379
I kv 202420304
IV kv 202321437
III kv 202326271
II kv 202323231

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025425 €/m²64 tehingut
Korter 2026 (seni)489 €/m²15 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 15% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 90904 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.