ETENRU

Laugu, Vaimõisa küla, Märjamaa vald

MAJANDUSHOONE

Laugu, Vaimõisa küla, Märjamaa vald, postiindeks 78205. Hoone: majandushoone, ehitatud 1952 · 1 korrus · netopind 134 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1952
Netopind134 m²
Korruseid1
Kinnistu2,96 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

MAJANDUSHOONEehitatud 1952 · 1 korrus · netopind 134 m² · EHR 109027162 ↗
Ehitusaasta1952
Korruseid1
Netopind134 m²
Ehitisealune pind147 m²
Maht323 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 323 m³
ELAMUehitatud 1952 · 1 korrus · netopind 87 m² · EHR 109027161 ↗
Ehitusaasta1952
Korruseid1
Netopind87 m²
Ehitisealune pind116 m²
Maht447 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 4 tuba, 87 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 447 m³
GARAAŽehitatud 1952 · 1 korrus · netopind 18 m² · EHR 109027163 ↗
Ehitusaasta1952
Korruseid1
Netopind18 m²
Ehitisealune pind22 m²
Maht44 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 44 m³
SAUNehitatud 1985 · 1 korrus · netopind 11 m² · EHR 109027164 ↗
Ehitusaasta1985
Korruseid1
Netopind11 m²
Ehitisealune pind13 m²
Maht29 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 29 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
50401:006:0078 2,96 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 10 778 € (0,36 €/m²)Vaimõisa küla maatulundusmaa mediaan 0,17 €/m², see kinnistu 114% kallimKinnistu 2856837 ↗ · Eraomand · registreeritud 30.03.2006
Koordinaadid
58.966876, 24.447986

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Märjamaa vald229 €/m²−40% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Märjamaa vald, III kv 2023: 381 €/m², 20 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2023: 352 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, I kv 2024: 497 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2024: 279 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, III kv 2024: 875 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2024: 297 €/m², 23 tehingutMärjamaa vald, I kv 2025: 69 €/m², 9 tehingutMärjamaa vald, II kv 2025: 521 €/m², 19 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2025: 628 €/m², 8 tehingutMärjamaa vald, I kv 2026: 401 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2026: 229 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20267229
I kv 202616401
IV kv 20258628
III kv 20254—
II kv 202519521
I kv 2025969
IV kv 202423297
III kv 202411875
II kv 202416279
I kv 202416497
IV kv 202311352
III kv 202320381

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025478 €/m²40 tehingut
Korter 2026 (seni)397 €/m²23 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 17% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.