ETENRU

Kuusiku, Kraavi küla, Antsla vald

Kõrvalhoone

Kuusiku, Kraavi küla, Antsla vald, postiindeks 66409. Hoone: kõrvalhoone, ehitatud 1932 · 1 korrus · netopind 182 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1932
Netopind182 m²
Korruseid1
Kinnistu5,94 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Kõrvalhooneehitatud 1932 · 1 korrus · netopind 182 m² · EHR 113000112 ↗
Ehitusaasta1932
Korruseid1
Netopind182 m²
Ehitisealune pind194 m²
Maht519 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 519 m³
Elamuehitatud 1931 · 1 korrus · netopind 168 m² · EHR 113000110 ↗
Ehitusaasta1931
Korruseid1
Netopind168 m²
Ehitisealune pind138 m²
Maht536 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 6 tuba, 157 m²Kandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 536 m³
Küün-ait-kuurehitatud 1932 · 1 korrus · netopind 98 m² · EHR 113000111 ↗
Ehitusaasta1932
Korruseid1
Netopind98 m²
Ehitisealune pind109 m²
Maht272 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 272 m³
Saun1 korrus · netopind 38 m² · EHR 113000114 ↗
Korruseid1
Netopind38 m²
Ehitisealune pind45 m²
Maht112 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 112 m³
Kuurehitatud 1971 · 1 korrus · netopind 30 m² · EHR 120766736 ↗
Ehitusaasta1971
Korruseid1
Netopind30 m²
Ehitisealune pind58 m²
Maht76 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis
Välisviimistluspuudub
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis · välisviimistlus: puudub · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 76 m³ · kõrgus 3,1 m
Töötuba1 korrus · netopind 16 m² · EHR 113000113 ↗
Korruseid1
Netopind16 m²
Ehitisealune pind20 m²
Maht50 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 50 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
14301:004:0371 5,94 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 27 662 € (0,47 €/m²)Kraavi küla maatulundusmaa mediaan 0,4 €/m², see kinnistu 16% kallimKinnistu 190541 ↗ · Eraomand · registreeritud 02.01.1997
Katastriüksus
14301:004:0372 6,29 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 16 212 € (0,26 €/m²)Kraavi küla maatulundusmaa mediaan 0,4 €/m², see kinnistu 36% odavamKinnistu 18986150 ↗ · Eraomand · registreeritud 02.01.1997
Koordinaadid
57.85384, 26.547065

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Antsla vald202 €/m²−46% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
0100200300400III 23I 24III 24I 25III 25I 26Antsla vald, II kv 2023: 372 €/m², 9 tehingutAntsla vald, III kv 2023: 170 €/m², 8 tehingutAntsla vald, IV kv 2023: 118 €/m², 9 tehingutAntsla vald, I kv 2024: 199 €/m², 8 tehingutAntsla vald, II kv 2024: 251 €/m², 13 tehingutAntsla vald, III kv 2024: 83 €/m², 20 tehingutAntsla vald, IV kv 2024: 182 €/m², 10 tehingutAntsla vald, II kv 2025: 166 €/m², 8 tehingutAntsla vald, III kv 2025: 117 €/m², 19 tehingutAntsla vald, IV kv 2025: 45 €/m², 15 tehingutAntsla vald, I kv 2026: 202 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202611202
IV kv 20251545
III kv 202519117
II kv 20258166
I kv 20254—
IV kv 202410182
III kv 20242083
II kv 202413251
I kv 20248199
IV kv 20239118
III kv 20238170
II kv 20239372

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 202573 €/m²46 tehingut
Korter 2026 (seni)156 €/m²13 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 114% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 66409 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.