ETENRU

Kendi, Ilmaste küla, Lüganuse vald

Elamu

Kendi, Ilmaste küla, Lüganuse vald, postiindeks 43138. Hoone: elamu, ehitatud 1936 · 1 korrus · netopind 121 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1936
Netopind121 m²
Korterid1
Kinnistu9 748 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1936 · 1 korrus · netopind 121 m² · EHR 120785123 ↗
Ehitusaasta1936
Korruseid1
Netopind121 m²
Ehitisealune pind160 m²
Maht266 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (palk)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 korter, 2 tuba, 73 m² · 1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (palk) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 266 m³ · kõrgus 6,1 m
Saunehitatud 1938 · 1 korrus · netopind 16 m² · EHR 120785132 ↗
Ehitusaasta1938
Korruseid1
Netopind16 m²
Ehitisealune pind20 m²
Maht32 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (palk)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (palk) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 32 m³ · kõrgus 3,8 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
75101:002:0360 9 748 m² · MaetoostusmaaMaksustamishind 2 924 € (0,30 €/m²)Kinnistu 278908 ↗ · Riigiomand · registreeritud 18.08.1998
Koordinaadid
59.362725, 26.862555

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Lüganuse vald77 €/m²+8% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 42 tehingut
050100150III 23I 24III 24I 25III 25I 26Lüganuse vald, II kv 2023: 71 €/m², 72 tehingutLüganuse vald, III kv 2023: 103 €/m², 49 tehingutLüganuse vald, IV kv 2023: 93 €/m², 66 tehingutLüganuse vald, I kv 2024: 117 €/m², 48 tehingutLüganuse vald, II kv 2024: 47 €/m², 98 tehingutLüganuse vald, III kv 2024: 62 €/m², 57 tehingutLüganuse vald, IV kv 2024: 65 €/m², 52 tehingutLüganuse vald, I kv 2025: 88 €/m², 39 tehingutLüganuse vald, II kv 2025: 52 €/m², 38 tehingutLüganuse vald, III kv 2025: 80 €/m², 40 tehingutLüganuse vald, IV kv 2025: 61 €/m², 55 tehingutLüganuse vald, I kv 2026: 77 €/m², 42 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20264277
IV kv 20255561
III kv 20254080
II kv 20253852
I kv 20253988
IV kv 20245265
III kv 20245762
II kv 20249847
I kv 202448117
IV kv 20236693
III kv 202349103
II kv 20237271

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 202573 €/m²172 tehingut
Korter 2026 (seni)71 €/m²58 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 3% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.