ETENRU

Jõekääru, Kraavi küla, Antsla vald

PlaneerimiselMajandushoone

Jõekääru, Kraavi küla, Antsla vald, postiindeks 66409. Planeerimisel: ehitis. Hoone: majandushoone, ehitatud 1935 · 1 korrus · netopind 112 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1935
Netopind112 m²
Korruseid1
Kinnistu2,16 ha
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Ehitis Planeerimisel

Taotlus26.10.2022
Ehitusluba—
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Majandushooneehitatud 1935 · 1 korrus · netopind 112 m² · EHR 113000086 ↗
Ehitusaasta1935
Korruseid1
Netopind112 m²
Ehitisealune pind123 m²
Maht332 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 332 m³
Elamuehitatud 1935 · 1 korrus · netopind 54 m² · EHR 113000084 ↗
Ehitusaasta1935
Korruseid1
Netopind54 m²
Ehitisealune pind67 m²
Maht184 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 54 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 184 m³
Saunehitatud 1935 · 1 korrus · netopind 10 m² · EHR 113000085 ↗
Ehitusaasta1935
Korruseid1
Netopind10 m²
Ehitisealune pind13 m²
Maht26 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 26 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
14301:004:0690 2,16 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 10 914 € (0,50 €/m²)Kraavi küla maatulundusmaa mediaan 0,4 €/m², see kinnistu 26% kallimKinnistu 744641 ↗ · Eraomand · registreeritud 13.01.1999
Koordinaadid
57.836142, 26.538783

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Antsla vald202 €/m²−46% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
0100200300400III 23I 24III 24I 25III 25I 26Antsla vald, II kv 2023: 372 €/m², 9 tehingutAntsla vald, III kv 2023: 170 €/m², 8 tehingutAntsla vald, IV kv 2023: 118 €/m², 9 tehingutAntsla vald, I kv 2024: 199 €/m², 8 tehingutAntsla vald, II kv 2024: 251 €/m², 13 tehingutAntsla vald, III kv 2024: 83 €/m², 20 tehingutAntsla vald, IV kv 2024: 182 €/m², 10 tehingutAntsla vald, II kv 2025: 166 €/m², 8 tehingutAntsla vald, III kv 2025: 117 €/m², 19 tehingutAntsla vald, IV kv 2025: 45 €/m², 15 tehingutAntsla vald, I kv 2026: 202 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202611202
IV kv 20251545
III kv 202519117
II kv 20258166
I kv 20254—
IV kv 202410182
III kv 20242083
II kv 202413251
I kv 20248199
IV kv 20239118
III kv 20238170
II kv 20239372

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 202573 €/m²46 tehingut
Korter 2026 (seni)156 €/m²13 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 114% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 66409 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.