ETENRU

Jelena, Matka küla, Lüganuse vald

Kuur-laut

Jelena, Matka küla, Lüganuse vald, postiindeks 43321. Hoone: kuur-laut, 1 korrus · netopind 71 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind71 m²
Korruseid1
Kinnistu1,78 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Kuur-laut1 korrus · netopind 71 m² · EHR 102027797 ↗
Korruseid1
Netopind71 m²
Ehitisealune pind92 m²
Maht254 m³
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi
Välisseinlooduslik kivi
Välisviimistluslooduslik kivi
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: looduslik kivi · välissein: looduslik kivi · välisviimistlus: looduslik kivi · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 254 m³
Elamuehitatud 1942 · 1 korrus · netopind 56 m² · EHR 102027795 ↗
Ehitusaasta1942
Korruseid1
Netopind56 m²
Ehitisealune pind69 m²
Maht172 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 2 tuba, 56 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 172 m³
Saun-kuur1 korrus · netopind 16 m² · EHR 102027799 ↗
Korruseid1
Netopind16 m²
Ehitisealune pind22 m²
Maht44 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 44 m³
Kuur1 korrus · netopind 14 m² · EHR 102027798 ↗
Korruseid1
Netopind14 m²
Ehitisealune pind16 m²
Maht29 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 29 m³
Kelder1 korrus · netopind 10 m² · EHR 102027800 ↗
Korruseid1
Netopind10 m²
Ehitisealune pind20 m²
Maht38 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 38 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
43701:001:0257 1,78 ha · ElamumaaMaksustamishind 14 420 € (0,81 €/m²)Matka küla elamumaa mediaan 0,96 €/m², see kinnistu 16% odavamKinnistu 4482308 ↗ · Eraomand · registreeritud 29.05.2008
Koordinaadid
59.393314, 26.987762

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Lüganuse vald77 €/m²+8% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 42 tehingut
050100150III 23I 24III 24I 25III 25I 26Lüganuse vald, II kv 2023: 71 €/m², 72 tehingutLüganuse vald, III kv 2023: 103 €/m², 49 tehingutLüganuse vald, IV kv 2023: 93 €/m², 66 tehingutLüganuse vald, I kv 2024: 117 €/m², 48 tehingutLüganuse vald, II kv 2024: 47 €/m², 98 tehingutLüganuse vald, III kv 2024: 62 €/m², 57 tehingutLüganuse vald, IV kv 2024: 65 €/m², 52 tehingutLüganuse vald, I kv 2025: 88 €/m², 39 tehingutLüganuse vald, II kv 2025: 52 €/m², 38 tehingutLüganuse vald, III kv 2025: 80 €/m², 40 tehingutLüganuse vald, IV kv 2025: 61 €/m², 55 tehingutLüganuse vald, I kv 2026: 77 €/m², 42 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20264277
IV kv 20255561
III kv 20254080
II kv 20253852
I kv 20253988
IV kv 20245265
III kv 20245762
II kv 20249847
I kv 202448117
IV kv 20236693
III kv 202349103
II kv 20237271

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 202573 €/m²172 tehingut
Korter 2026 (seni)71 €/m²58 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 3% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 43321 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.