ETENRU

Järvepera, Roostoja küla, Alutaguse vald

Kõrvalhoone

Järvepera, Roostoja küla, Alutaguse vald, postiindeks 42209. Hoone: kõrvalhoone, ehitatud 1937 · 1 korrus · netopind 107 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1937
Netopind107 m²
Korruseid1
Kinnistu3 946 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Kõrvalhooneehitatud 1937 · 1 korrus · netopind 107 m² · EHR 120279792 ↗
Ehitusaasta1937
Korruseid1
Netopind107 m²
Ehitisealune pind123 m²
Maht316 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit, muu
Välisviimistluspuit
Katuspuit/laast
Vundamentmuu
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit, muu · välisviimistlus: puit · katus: puit/laast · vundament: muuKüte: ahi, kamin, pliit · maht 316 m³ · kõrgus 2,8 m
Elamuehitatud 1961 · 2 korrust · netopind 39 m² · EHR 120279788 ↗
Ehitusaasta1961
Korruseid2
Netopind39 m²
Ehitisealune pind37 m²
Maht140 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinmuu
Välisviimistluspuit
Katuseterniit, puit/laast
Vundamentmuu
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 2 tuba, 39 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: muu · välisviimistlus: puit · katus: eterniit, puit/laast · vundament: muuKüte: ahi, kamin, pliit · maht 140 m³ · kõrgus 2,3 m
Puukuurehitatud 1937 · 1 korrus · netopind 18 m² · EHR 120279795 ↗
Ehitusaasta1937
Korruseid1
Netopind18 m²
Ehitisealune pind22 m²
Maht63 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinmuu
Välisviimistluspuit
Katuspuit/laast
Vundamentmuu
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: muu · välisviimistlus: puit · katus: puit/laast · vundament: muuKüte: puudub · maht 63 m³ · kõrgus 1,9 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
81501:004:0109 3 946 m² · ElamumaaMaksustamishind 4 341 € (1,10 €/m²)Roostoja küla elamumaa mediaan 1,04 €/m², see kinnistu 6% kallimKinnistu 3755508 ↗ · Eraomand · registreeritud 27.12.2005
Koordinaadid
59.067178, 27.139381

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Alutaguse vald234 €/m²+9% alates IV kv 2023 · II kv 2026 · 6 tehingut
0100200300400IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Alutaguse vald, IV kv 2023: 215 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, I kv 2024: 162 €/m², 13 tehingutAlutaguse vald, II kv 2024: 310 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, III kv 2024: 82 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2024: 95 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, I kv 2025: 86 €/m², 5 tehingutAlutaguse vald, III kv 2025: 40 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2025: 57 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, I kv 2026: 216 €/m², 6 tehingutAlutaguse vald, II kv 2026: 234 €/m², 6 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20266234
I kv 20266216
IV kv 2025857
III kv 2025840
II kv 20252—
I kv 2025586
IV kv 2024795
III kv 2024782
II kv 20249310
I kv 202413162
IV kv 20239215
III kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 202553 €/m²23 tehingut
Korter 2026 (seni)217 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 309% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 42209 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.