ETENRU

Järve tee 16, Veelikse küla, Saarde vald

ValmisElamu

Järve tee 16, Veelikse küla, Saarde vald, postiindeks 86102. Hoone: elamu, ehitatud 1970 · 2 korrust · netopind 129 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1970
Netopind129 m²
Korterid1
Kinnistu1,51 ha
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Puurkaev Valmis

Taotlus18.09.2023
Ehitusluba04.10.2023
Ehitus algas05.10.2023
Kasutusluba03.05.2024

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1970 · 2 korrust · netopind 129 m² · EHR 103028425 ↗
Ehitusaasta1970
Korruseid2
Netopind129 m²
Ehitisealune pind86 m²
Maht468 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 5 tuba, 108 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 468 m³
Saun-kuurehitatud 1971 · 1 korrus · netopind 51 m² · EHR 103028426 ↗
Ehitusaasta1971
Korruseid1
Netopind51 m²
Ehitisealune pind57 m²
Maht179 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 179 m³
Lautehitatud 1968 · 1 korrus · netopind 43 m² · EHR 103028428 ↗
Ehitusaasta1968
Korruseid1
Netopind43 m²
Ehitisealune pind51 m²
Maht136 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 136 m³
Garaaž-kuurehitatud 1977 · 1 korrus · netopind 34 m² · EHR 103028427 ↗
Ehitusaasta1977
Korruseid1
Netopind34 m²
Ehitisealune pind38 m²
Maht83 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 83 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
78201:005:0023 1,51 ha · ElamumaaMaksustamishind 8 314 € (0,55 €/m²)Veelikse küla elamumaa mediaan 0,62 €/m², see kinnistu 11% odavamKinnistu 1973406 ↗ · Eraomand · registreeritud 13.09.1999
Koordinaadid
58.037779, 24.865969

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Saarde vald276 €/m²+55% alates I kv 2023 · III kv 2025 · 18 tehingut
Näita graafikut
0100200300I 23III 23I 24III 24I 25III 25Saarde vald, I kv 2023: 178 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2023: 234 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2023: 130 €/m², 9 tehingutSaarde vald, IV kv 2023: 231 €/m², 14 tehingutSaarde vald, I kv 2024: 77 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2024: 278 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2024: 230 €/m², 17 tehingutSaarde vald, IV kv 2024: 98 €/m², 7 tehingutSaarde vald, I kv 2025: 205 €/m², 8 tehingutSaarde vald, II kv 2025: 244 €/m², 17 tehingutSaarde vald, III kv 2025: 276 €/m², 18 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
III kv 202518276
II kv 202517244
I kv 20258205
IV kv 2024798
III kv 202417230
II kv 202410278
I kv 2024977
IV kv 202314231
III kv 20239130
II kv 202310234
I kv 20239178

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. IV kv 2025 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025243 €/m²48 tehingut
Korter 2026 (seni)214 €/m²8 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 12% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 86102 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.