ETENRU

Antsu tee 25, Ulvi küla, Vinni vald

Elamu

Antsu tee 25, Ulvi küla, Vinni vald, postiindeks 46701. Hoone: elamu, ehitatud 1975 · 2 korrust · netopind 154 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1975
Netopind154 m²
Korterid1
Kinnistu2 768 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1975 · 2 korrust · netopind 154 m² · EHR 108035538 ↗
Ehitusaasta1975
Korruseid2
Netopind154 m²
Ehitisealune pind77 m²
Maht524 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütekatel
1 korter, 4 tuba, 98 m²Kandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: katel · maht 524 m³
Garaažehitatud 1998 · 1 korrus · netopind 30 m² · EHR 120808430 ↗
Ehitusaasta1998
Korruseid1
Netopind30 m²
Ehitisealune pind32 m²
Maht60 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 60 m³ · kõrgus 3,0 m
Kuurehitatud 2000 · 1 korrus · netopind 29 m² · EHR 120808435 ↗
Ehitusaasta2000
Korruseid1
Netopind29 m²
Ehitisealune pind30 m²
Maht72 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 72 m³ · kõrgus 3,0 m
Saun1 korrus · netopind 21 m² · EHR 108035539 ↗
Korruseid1
Netopind21 m²
Ehitisealune pind27 m²
Maht59 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 59 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
70201:001:1830 2 768 m² · ElamumaaMaksustamishind 3 017 € (1,09 €/m²)Ulvi küla elamumaa mediaan 0,96 €/m², see kinnistu 14% kallimKinnistu 1614231 ↗ · Eraomand · registreeritud 08.03.2000
Koordinaadid
59.329228, 26.633977

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Vinni vald397 €/m²+70% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 9 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Vinni vald, III kv 2023: 234 €/m², 20 tehingutVinni vald, IV kv 2023: 177 €/m², 15 tehingutVinni vald, I kv 2024: 217 €/m², 15 tehingutVinni vald, II kv 2024: 412 €/m², 16 tehingutVinni vald, III kv 2024: 333 €/m², 13 tehingutVinni vald, IV kv 2024: 370 €/m², 12 tehingutVinni vald, I kv 2025: 393 €/m², 16 tehingutVinni vald, II kv 2025: 458 €/m², 18 tehingutVinni vald, III kv 2025: 330 €/m², 26 tehingutVinni vald, IV kv 2025: 507 €/m², 12 tehingutVinni vald, I kv 2026: 814 €/m², 12 tehingutVinni vald, II kv 2026: 397 €/m², 9 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20269397
I kv 202612814
IV kv 202512507
III kv 202526330
II kv 202518458
I kv 202516393
IV kv 202412370
III kv 202413333
II kv 202416412
I kv 202415217
IV kv 202315177
III kv 202320234

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025401 €/m²72 tehingut
Korter 2026 (seni)778 €/m²21 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 94% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 46701 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.