ETENRU

Allika, Vaiatu küla, Kadrina vald

Min.väetiste ladu

Allika, Vaiatu küla, Kadrina vald, postiindeks 45236. Hoone: min.väetiste ladu, 1 korrus · netopind 436 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind436 m²
Korruseid1
Kinnistu9,53 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Min.väetiste ladu1 korrus · netopind 436 m² · EHR 108003883 ↗
Korruseid1
Netopind436 m²
Ehitisealune pind465 m²
Maht2 001 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 2 001 m³
Laut-küün1 korrus · netopind 98 m² · EHR 108030999 ↗
Korruseid1
Netopind98 m²
Ehitisealune pind103 m²
Maht259 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 259 m³
Kuur1 korrus · netopind 94 m² · EHR 108031000 ↗
Korruseid1
Netopind94 m²
Ehitisealune pind98 m²
Maht266 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 266 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
27202:001:0637 9,53 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 50 505 € (0,53 €/m²)Vaiatu küla maatulundusmaa mediaan 0,5 €/m², see kinnistu 6% kallimKinnistu 1650131 ↗ · Eraomand · registreeritud 10.06.2021
Katastriüksus
27302:001:1452 11,38 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 58 253 € (0,51 €/m²)Vaiatu küla maatulundusmaa mediaan 0,5 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 1650131 ↗ · Eraomand · registreeritud 11.01.2000
Katastriüksus
27302:001:1453 11,99 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 62 802 € (0,52 €/m²)Vaiatu küla maatulundusmaa mediaan 0,5 €/m², see kinnistu 5% kallimKinnistu 16885050 ↗ · Eraomand · registreeritud 11.01.2000
Katastriüksus
27302:001:1454 14,52 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 76 362 € (0,53 €/m²)Vaiatu küla maatulundusmaa mediaan 0,5 €/m², see kinnistu 5% kallimKinnistu 16885050 ↗ · Eraomand · registreeritud 11.01.2000
Koordinaadid
59.364642, 26.010101

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kadrina vald644 €/m²+14% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 5 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kadrina vald, II kv 2023: 567 €/m², 15 tehingutKadrina vald, III kv 2023: 591 €/m², 8 tehingutKadrina vald, IV kv 2023: 743 €/m², 10 tehingutKadrina vald, I kv 2024: 706 €/m², 10 tehingutKadrina vald, II kv 2024: 644 €/m², 10 tehingutKadrina vald, III kv 2024: 569 €/m², 13 tehingutKadrina vald, IV kv 2024: 476 €/m², 11 tehingutKadrina vald, I kv 2025: 615 €/m², 6 tehingutKadrina vald, II kv 2025: 831 €/m², 8 tehingutKadrina vald, III kv 2025: 614 €/m², 12 tehingutKadrina vald, IV kv 2025: 566 €/m², 11 tehingutKadrina vald, I kv 2026: 644 €/m², 5 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20265644
IV kv 202511566
III kv 202512614
II kv 20258831
I kv 20256615
IV kv 202411476
III kv 202413569
II kv 202410644
I kv 202410706
IV kv 202310743
III kv 20238591
II kv 202315567

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025619 €/m²37 tehingut
Korter 2026 (seni)644 €/m²5 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 4% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 45236 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.