ETENRU

Volta tn 1f, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn

Ehitus käibTootmishoone (pos.8)

Volta tn 1f, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, postiindeks 10411. Ehitus käib: büroohoone. Hoone: tootmishoone (pos.8), 3 korrust · netopind 7 133 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind7 133 m²
Korruseid3
Kinnistu1,00 ha
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Büroohoone Ehitus käib

Taotlus29.06.2025
Ehitusluba29.05.2026
Ehitus algas01.06.2026
Kasutuslubaprognoos aug 2027
🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti

Praegu: karkass ja kandekonstruktsioonid · järgmisena: katus (okt 2026)

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 103 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 14 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
Ehitaja (peatöövõtja)Firma nimi OÜMTR registreering
Omanik ja tellijaFirma nimi OÜMTR registreering
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 2 dokumenti

Hoone ehitisregister

Tootmishoone (pos.8)3 korrust · netopind 7 133 m² · EHR 101026771 ↗
Korruseid3
Netopind7 133 m²
Ehitisealune pind6 946 m²
Maht81 761 m³
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi
Välisseinlooduslik kivi
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütekatel
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: looduslik kivi · välissein: looduslik kivi · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: katel · maht 81 761 m³
Abihoone1 korrus · netopind 317 m² · EHR 121450570 ↗
Korruseid1
Netopind317 m²
Ehitisealune pind371 m²
Maht1 258 m³
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon, monteeritav raudbetoon
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistlusmuu
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütekaugküte
Ventilatsioonmehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon, monteeritav raudbetoon · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: muu · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: kaugküte · ventilatsioon: mehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega · maht 1 258 m³ · kõrgus 5,7 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
78401:001:0424 1,00 ha · ÄrimaaMaksustamishind 1 125 338 € (112,50 €/m²)Põhja-Tallinna linnaosa ärimaa mediaan 281 €/m², see kinnistu 60% odavamKinnistu 26870750 ↗ · Eraomand · registreeritud 14.01.2026
Koordinaadid
59.447034, 24.722384

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Põhja-Tallinna linnaosa3 020 €/m²−8% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 337 tehingut
Näita graafikut
Põhja-Tallinna linnaosaTallinn
01 0002 0003 0004 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Põhja-Tallinna linnaosa, II kv 2023: 3 292 €/m², 442 tehingutPõhja-Tallinna linnaosa, III kv 2023: 3 333 €/m², 449 tehingutPõhja-Tallinna linnaosa, IV kv 2023: 3 581 €/m², 433 tehingutPõhja-Tallinna linnaosa, I kv 2024: 2 940 €/m², 278 tehingutPõhja-Tallinna linnaosa, II kv 2024: 3 292 €/m², 306 tehingutPõhja-Tallinna linnaosa, III kv 2024: 3 323 €/m², 442 tehingutPõhja-Tallinna linnaosa, IV kv 2024: 3 247 €/m², 416 tehingutPõhja-Tallinna linnaosa, I kv 2025: 2 955 €/m², 321 tehingutPõhja-Tallinna linnaosa, II kv 2025: 3 229 €/m², 411 tehingutPõhja-Tallinna linnaosa, III kv 2025: 3 074 €/m², 424 tehingutPõhja-Tallinna linnaosa, IV kv 2025: 3 123 €/m², 313 tehingutPõhja-Tallinna linnaosa, I kv 2026: 3 020 €/m², 337 tehingutTallinn, II kv 2023: 2 965 €/m², 2 460 tehingutTallinn, III kv 2023: 2 858 €/m², 2 000 tehingutTallinn, IV kv 2023: 3 065 €/m², 2 217 tehingutTallinn, I kv 2024: 2 761 €/m², 1 773 tehingutTallinn, II kv 2024: 2 911 €/m², 1 938 tehingutTallinn, III kv 2024: 2 849 €/m², 2 177 tehingutTallinn, IV kv 2024: 2 833 €/m², 2 507 tehingutTallinn, I kv 2025: 2 823 €/m², 2 163 tehingutTallinn, II kv 2025: 2 876 €/m², 2 308 tehingutTallinn, III kv 2025: 2 836 €/m², 2 352 tehingutTallinn, IV kv 2025: 2 880 €/m², 2 202 tehingutTallinn, I kv 2026: 2 896 €/m², 2 075 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²Tallinn
I kv 20263373 0202 896
IV kv 20253133 1232 880
III kv 20254243 0742 836
II kv 20254113 2292 876
I kv 20253212 9552 823
IV kv 20244163 2472 833
III kv 20244423 3232 849
II kv 20243063 2922 911
I kv 20242782 9402 761
IV kv 20234333 5813 065
III kv 20234493 3332 858
II kv 20234423 2922 965

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 20252 862 €/m²9 025 tehingut
Korter 2026 (seni)2 899 €/m²3 006 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 1% võrreldes 2025. aastaga.

LinnaosaKorter 2025Korter 2026 (seni)
Haabersti linnaosa3 067 €/m²2 894 €/m²
Kesklinna linnaosa3 636 €/m²3 745 €/m²
Kristiine linnaosa3 267 €/m²3 249 €/m²
Lasnamäe linnaosa2 325 €/m²2 424 €/m²
Mustamäe linnaosa2 456 €/m²2 586 €/m²
Nõmme linnaosa2 640 €/m²2 640 €/m²
Pirita linnaosa2 891 €/m²3 015 €/m²
Põhja-Tallinna linnaosa3 079 €/m²3 060 €/m²

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Äripindade üür: Tallinn

Äripindade üür, Põhja-Tallinna linnaosaTootmine (Kopli, Põhja-Tallinn) 5 kuni 8 €/m²
PindKlass või asukohtÜür kuus
BürooA-klass16 kuni 24 €/m²
BürooB-klass9,6 kuni 16,8 €/m²
BürooC-klass6 kuni 11 €/m²
KaubandusVanalinn ja Rotermann30 kuni 60 €/m²
KaubandusParimad kaubanduskeskused23 kuni 45 €/m²
KaubandusParim tänavakaubandus18 kuni 33 €/m²
KaubandusKaubanduskeskus15 kuni 80 €/m²
KaubandusToitlustus15 kuni 45 €/m²
LaduA-klassi logistikakeskus4,9 kuni 6,7 €/m²
LaduB-klass3,5 kuni 6 €/m²
LaduVanem ladu ja angaar2,5 kuni 4 €/m²
TootmineTootmispind3,5 kuni 8 €/m²
TootmineÜle 2000 m²3,5 kuni 5 €/m²

€/m² kuus, üür ilma käibemaksu ja kõrvalkuludeta. Turuvahemik, 2026 II kvartal. Allikas: Colliers: Baltic Real Estate Market Snapshot, 2026 II kvartal Newsec: Baltic Office Outlook, 2026 I kvartal Äriportaal: äripindade üür Tallinnas ja Tartus 2026 (Colliers, Newsec, 1Partner ja Pindi kvartaliraportite ning kuulutuste kokkuvõte). Uuendame kord kvartalis.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 10411 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.