ETENRU

Võidu tn 10, Kunda linn, Viru-Nigula vald

Ehitus käibKaugküttekatlamaja

Võidu tn 10, Kunda linn, Viru-Nigula vald, postiindeks 44106. Ehitus käib: küttemahuti. Hoone: kaugküttekatlamaja, ehitatud 2018 · 1 korrus · netopind 328 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta2018
Netopind328 m²
Korruseid1
Kinnistu5 116 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Küttemahuti Ehitus käib

Taotlus—
Ehitusluba09.09.2026
Ehitus algas28.11.2023
Kasutuslubaprognoos märts 2024
🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Alus ja trassid
Kate ja äärekivid
Märgistus, valgustus ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja tavapärasest ehitusajast, kogukestus umbes 4 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Kaugküttekatlamajaehitatud 2018 · 1 korrus · netopind 328 m² · EHR 120808598 ↗
Ehitusaasta2018
Korruseid1
Netopind328 m²
Ehitisealune pind349 m²
Maht2 747 m³
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, metall
Välisseinplekk, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), muu
Välisviimistlusväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), muu, metall (seal hulgas plekk või profiilplekk)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütekatel
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, metall · välissein: plekk, väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), muu · välisviimistlus: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), muu, metall (seal hulgas plekk või profiilplekk) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: katel · maht 2 747 m³ · kõrgus 9,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
34501:007:0046 5 116 m² · TootmismaaMaksustamishind 12 278 € (2,40 €/m²)Kunda linn tootmismaa mediaan 3,99 €/m², see kinnistu 40% odavamKinnistu 5444850 ↗ · Munitsipaalomand · registreeritud 08.07.2013
Koordinaadid
59.497771, 26.522307

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Viru-Nigula vald250 €/m²+14% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 32 tehingut
Näita graafikut
0100200300III 23I 24III 24I 25III 25I 26Viru-Nigula vald, II kv 2023: 219 €/m², 31 tehingutViru-Nigula vald, III kv 2023: 195 €/m², 38 tehingutViru-Nigula vald, IV kv 2023: 199 €/m², 29 tehingutViru-Nigula vald, I kv 2024: 187 €/m², 20 tehingutViru-Nigula vald, II kv 2024: 260 €/m², 29 tehingutViru-Nigula vald, III kv 2024: 179 €/m², 34 tehingutViru-Nigula vald, IV kv 2024: 161 €/m², 38 tehingutViru-Nigula vald, I kv 2025: 224 €/m², 31 tehingutViru-Nigula vald, II kv 2025: 192 €/m², 23 tehingutViru-Nigula vald, III kv 2025: 185 €/m², 31 tehingutViru-Nigula vald, IV kv 2025: 232 €/m², 22 tehingutViru-Nigula vald, I kv 2026: 250 €/m², 32 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202632250
IV kv 202522232
III kv 202531185
II kv 202523192
I kv 202531224
IV kv 202438161
III kv 202434179
II kv 202429260
I kv 202420187
IV kv 202329199
III kv 202338195
II kv 202331219

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025203 €/m²107 tehingut
Korter 2026 (seni)240 €/m²38 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 18% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 44106 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.