ETENRU

Väike-Kopli, Heisri küla, Kanepi vald

Laut-puukuur

Väike-Kopli, Heisri küla, Kanepi vald, postiindeks 63106. Hoone: laut-puukuur, ehitatud 1926 · 1 korrus · netopind 125 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1926
Netopind125 m²
Korruseid1
Kinnistu7 600 m²
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Laut-puukuurehitatud 1926 · 1 korrus · netopind 125 m² · EHR 110019549 ↗
Ehitusaasta1926
Korruseid1
Netopind125 m²
Ehitisealune pind140 m²
Maht300 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 300 m³
Elamuehitatud 1922 · 1 korrus · netopind 74 m² · EHR 110019548 ↗
Ehitusaasta1922
Korruseid1
Netopind74 m²
Ehitisealune pind89 m²
Maht267 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 74 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 267 m³
Garaaž1 korrus · netopind 22 m² · EHR 121275166 ↗
Korruseid1
Netopind22 m²
Ehitisealune pind24 m²
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · kõrgus 3,0 m
Kelder1 korrus · netopind 13 m² · EHR 110019551 ↗
Korruseid1
Netopind13 m²
Ehitisealune pind30 m²
Maht69 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 69 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
28501:004:0781 7 600 m² · ElamumaaMaksustamishind 4 104 € (0,54 €/m²)Heisri küla elamumaa mediaan 0,47 €/m², see kinnistu 15% kallimKinnistu 640238 ↗ · Eraomand · registreeritud 15.07.1998
Koordinaadid
58.031698, 26.80828

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kanepi vald460 €/m²+108% alates III kv 2023 · I kv 2026 · 8 tehingut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kanepi vald, III kv 2023: 221 €/m², 11 tehingutKanepi vald, I kv 2024: 504 €/m², 10 tehingutKanepi vald, II kv 2024: 479 €/m², 5 tehingutKanepi vald, III kv 2024: 249 €/m², 6 tehingutKanepi vald, IV kv 2024: 406 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2025: 391 €/m², 6 tehingutKanepi vald, II kv 2025: 161 €/m², 9 tehingutKanepi vald, III kv 2025: 460 €/m², 9 tehingutKanepi vald, IV kv 2025: 485 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2026: 460 €/m², 8 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20268460
IV kv 20257485
III kv 20259460
II kv 20259161
I kv 20256391
IV kv 20247406
III kv 20246249
II kv 20245479
I kv 202410504
IV kv 20234—
III kv 202311221
II kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025351 €/m²31 tehingut
Korter 2026 (seni)415 €/m²11 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 18% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 63106 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.