ETENRU

Turu tn 3, Tapa linn, Tapa vald

ValmisElamuEnergiaklass B

Turu tn 3, Tapa linn, Tapa vald, postiindeks 45106. Hoone: elamu, ehitatud 1973 · 5 korrust · netopind 3 253 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1973
Netopind3 253 m²
Korterid49
Kinnistu2 087 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: elamu Valmis

Taotlus—
Ehitusluba30.08.2023
Ehitus algas—
Kasutusluba17.11.2023

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 2 dokumenti

Hoone ehitisregister

B Elamuehitatud 1973 · 5 korrust · netopind 3 253 m² · EHR 108018588 ↗
Ehitusaasta1973
Korruseid5
Netopind3 253 m²
Ehitisealune pind826 m²
Maht11 097 m³
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluskrohv, fassaadiplaat (seal hulgas tsementkiudplaat)
Katuseterniit, plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütekatel, soojuspump, kaugküte
EnergiaklassB
49 korterit, 1–4 tuba, 27–71 m², mediaan 47 m² · 2 äri- või muu ruumiKandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: krohv, fassaadiplaat (seal hulgas tsementkiudplaat) · katus: eterniit, plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: katel, soojuspump, kaugküte · maht 11 097 m³ · kõrgus 18,2 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
79101:008:0480 2 087 m² · Elamumaa 90%, Ärimaa 10%Maksustamishind 14 671 € (7,03 €/m²)Tapa linn elamumaa mediaan 7,86 €/m², see kinnistu 11% odavamKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 23.03.2001
Koordinaadid
59.262979, 25.961263

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Tapa vald420 €/m²+6900% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 42 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500III 23I 24III 24I 25III 25I 26Tapa vald, II kv 2023: 6 €/m², 85 tehingutTapa vald, III kv 2023: 359 €/m², 44 tehingutTapa vald, IV kv 2023: 279 €/m², 39 tehingutTapa vald, I kv 2024: 262 €/m², 45 tehingutTapa vald, II kv 2024: 240 €/m², 43 tehingutTapa vald, III kv 2024: 400 €/m², 49 tehingutTapa vald, IV kv 2024: 324 €/m², 53 tehingutTapa vald, I kv 2025: 289 €/m², 46 tehingutTapa vald, II kv 2025: 310 €/m², 54 tehingutTapa vald, III kv 2025: 396 €/m², 48 tehingutTapa vald, IV kv 2025: 286 €/m², 46 tehingutTapa vald, I kv 2026: 420 €/m², 42 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202642420
IV kv 202546286
III kv 202548396
II kv 202554310
I kv 202546289
IV kv 202453324
III kv 202449400
II kv 202443240
I kv 202445262
IV kv 202339279
III kv 202344359
II kv 2023856

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025318 €/m²194 tehingut
Korter 2026 (seni)388 €/m²57 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 22% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 45106 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.