ETENRU

Tali, Emmaste-Kurisu küla, Hiiumaa vald

Elamu-veranda

Tali, Emmaste-Kurisu küla, Hiiumaa vald, postiindeks 92047. Hoone: elamu-veranda, ehitatud 1937 · 1 korrus · netopind 116 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1937
Netopind116 m²
Korterid1
Kinnistu3,49 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamu-verandaehitatud 1937 · 1 korrus · netopind 116 m² · EHR 115000770 ↗
Ehitusaasta1937
Korruseid1
Netopind116 m²
Ehitisealune pind78 m²
Maht310 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 7 tuba, 116 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 310 m³
Rehetubaehitatud 1925 · 1 korrus · netopind 95 m² · EHR 115000771 ↗
Ehitusaasta1925
Korruseid1
Netopind95 m²
Ehitisealune pind112 m²
Maht318 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 318 m³
Tööriistakuurehitatud 1998 · 1 korrus · netopind 70 m² · EHR 115012529 ↗
Ehitusaasta1998
Korruseid1
Netopind70 m²
Ehitisealune pind72 m²
Maht207 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 207 m³
Lautehitatud 1925 · 1 korrus · netopind 49 m² · EHR 115000773 ↗
Ehitusaasta1925
Korruseid1
Netopind49 m²
Ehitisealune pind55 m²
Maht158 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 158 m³
Aitehitatud 1890 · 1 korrus · netopind 28 m² · EHR 115000774 ↗
Ehitusaasta1890
Korruseid1
Netopind28 m²
Ehitisealune pind33 m²
Maht35 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 35 m³
Kelderehitatud 1914 · 1 korrus · netopind 28 m² · EHR 115012531 ↗
Ehitusaasta1914
Korruseid1
Netopind28 m²
Ehitisealune pind37 m²
Maht66 m³
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi
Välisseinlooduslik kivi
Välisviimistlusmuu
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: looduslik kivi · välissein: looduslik kivi · välisviimistlus: muu · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 66 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
17501:002:0184 3,49 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 6 828 € (0,20 €/m²)Emmaste-Kurisu küla maatulundusmaa mediaan 0,09 €/m², see kinnistu 117% kallimKinnistu 792033 ↗ · Eraomand · registreeritud 28.11.2002
Koordinaadid
58.770227, 22.540664

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Hiiumaa vald832 €/m²+12% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Hiiumaa vald, II kv 2023: 743 €/m², 12 tehingutHiiumaa vald, III kv 2023: 861 €/m², 15 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2023: 445 €/m², 16 tehingutHiiumaa vald, I kv 2024: 537 €/m², 20 tehingutHiiumaa vald, II kv 2024: 745 €/m², 16 tehingutHiiumaa vald, III kv 2024: 724 €/m², 17 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2024: 720 €/m², 8 tehingutHiiumaa vald, I kv 2025: 763 €/m², 10 tehingutHiiumaa vald, II kv 2025: 1 216 €/m², 6 tehingutHiiumaa vald, III kv 2025: 811 €/m², 19 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2025: 987 €/m², 14 tehingutHiiumaa vald, I kv 2026: 832 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20267832
IV kv 202514987
III kv 202519811
II kv 202561 216
I kv 202510763
IV kv 20248720
III kv 202417724
II kv 202416745
I kv 202420537
IV kv 202316445
III kv 202315861
II kv 202312743

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025902 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)995 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 10% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 92047 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.