ETENRU

Suurepärna, Vaguja küla, Märjamaa vald

Elamu

Suurepärna, Vaguja küla, Märjamaa vald, postiindeks 78032. Hoone: elamu, ehitatud 2001 · 1 korrus · netopind 92 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta2001
Netopind92 m²
Korterid1
Kinnistu2,73 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 2001 · 1 korrus · netopind 92 m² · EHR 109025705 ↗
Ehitusaasta2001
Korruseid1
Netopind92 m²
Ehitisealune pind113 m²
Maht300 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 2 tuba, 78 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 300 m³
Lautehitatud 2001 · 1 korrus · netopind 39 m² · EHR 109025706 ↗
Ehitusaasta2001
Korruseid1
Netopind39 m²
Ehitisealune pind44 m²
Maht128 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 128 m³
Kuur1 korrus · netopind 22 m² · EHR 109025708 ↗
Korruseid1
Netopind22 m²
Ehitisealune pind23 m²
Maht46 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 46 m³
Kuur1 korrus · netopind 13 m² · EHR 109025707 ↗
Korruseid1
Netopind13 m²
Ehitisealune pind14 m²
Maht34 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 34 m³
Kuur1 korrus · netopind 6 m² · EHR 109025709 ↗
Korruseid1
Netopind6 m²
Ehitisealune pind7 m²
Maht14 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 14 m³
Kelderehitatud 2001 · 1 korrus · netopind 5 m² · EHR 109025710 ↗
Ehitusaasta2001
Korruseid1
Netopind5 m²
Ehitisealune pind49 m²
Maht78 m³
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi
Välisseinlooduslik kivi
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: looduslik kivi · välissein: looduslik kivi · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 78 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
88402:001:0226 2,73 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 8 772 € (0,32 €/m²)Vaguja küla maatulundusmaa mediaan 0,34 €/m², see kinnistu 5% odavamKinnistu 2495937 ↗ · Eraomand · registreeritud 29.09.2004
Koordinaadid
58.739649, 24.330079

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Märjamaa vald229 €/m²−40% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Märjamaa vald, III kv 2023: 381 €/m², 20 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2023: 352 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, I kv 2024: 497 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2024: 279 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, III kv 2024: 875 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2024: 297 €/m², 23 tehingutMärjamaa vald, I kv 2025: 69 €/m², 9 tehingutMärjamaa vald, II kv 2025: 521 €/m², 19 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2025: 628 €/m², 8 tehingutMärjamaa vald, I kv 2026: 401 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2026: 229 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20267229
I kv 202616401
IV kv 20258628
III kv 20254—
II kv 202519521
I kv 2025969
IV kv 202423297
III kv 202411875
II kv 202416279
I kv 202416497
IV kv 202311352
III kv 202320381

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025478 €/m²40 tehingut
Korter 2026 (seni)397 €/m²23 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 17% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 78032 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.