ETENRU

Segasumma, Saverna küla, Kanepi vald

ValmisKõrvalhoone

Segasumma, Saverna küla, Kanepi vald, postiindeks 63418. Hoone: kõrvalhoone, ehitatud 1960 · 1 korrus · netopind 68 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1960
Netopind68 m²
Korruseid1
Kinnistu8 678 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Reoveepuhasti Valmis

Taotlus—
Ehitusluba04.07.2024
Ehitus algas—
Kasutusluba05.08.2024

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Kõrvalhooneehitatud 1960 · 1 korrus · netopind 68 m² · EHR 110014212 ↗
Ehitusaasta1960
Korruseid1
Netopind68 m²
Ehitisealune pind79 m²
Maht189 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 189 m³
Garaažehitatud 1982 · 1 korrus · netopind 33 m² · EHR 110014216 ↗
Ehitusaasta1982
Korruseid1
Netopind33 m²
Ehitisealune pind38 m²
Maht120 m³
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuudub
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
Ventilatsioonloomulik ventilatsioon
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: puudub · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: puudub · ventilatsioon: loomulik ventilatsioon · maht 120 m³ · kõrgus 3,8 m
Kelderehitatud 1989 · 1 korrus · netopind 18 m² · EHR 110014215 ↗
Ehitusaasta1989
Korruseid1
Netopind18 m²
Ehitisealune pind33 m²
Maht69 m³
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon
Välisseinmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon · välissein: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 69 m³
Puukuurehitatud 1980 · 1 korrus · netopind 16 m² · EHR 110014214 ↗
Ehitusaasta1980
Korruseid1
Netopind16 m²
Ehitisealune pind18 m²
Maht36 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 36 m³
Saunehitatud 1990 · 1 korrus · netopind 13 m² · EHR 110014213 ↗
Ehitusaasta1990
Korruseid1
Netopind13 m²
Ehitisealune pind20 m²
Maht48 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 48 m³
Lehtlaehitatud 1982 · 1 korrus · netopind 12 m² · EHR 110014217 ↗
Ehitusaasta1982
Korruseid1
Netopind12 m²
Ehitisealune pind18 m²
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmuu
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: muuKüte: puudub · kõrgus 3,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
85603:001:0027 8 678 m² · ElamumaaMaksustamishind 4 513 € (0,52 €/m²)Saverna küla elamumaa mediaan 0,94 €/m², see kinnistu 45% odavamKinnistu 1762438 ↗ · Eraomand · registreeritud 05.02.2002
Koordinaadid
58.070104, 26.705976

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kanepi vald460 €/m²+108% alates III kv 2023 · I kv 2026 · 8 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kanepi vald, III kv 2023: 221 €/m², 11 tehingutKanepi vald, I kv 2024: 504 €/m², 10 tehingutKanepi vald, II kv 2024: 479 €/m², 5 tehingutKanepi vald, III kv 2024: 249 €/m², 6 tehingutKanepi vald, IV kv 2024: 406 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2025: 391 €/m², 6 tehingutKanepi vald, II kv 2025: 161 €/m², 9 tehingutKanepi vald, III kv 2025: 460 €/m², 9 tehingutKanepi vald, IV kv 2025: 485 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2026: 460 €/m², 8 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20268460
IV kv 20257485
III kv 20259460
II kv 20259161
I kv 20256391
IV kv 20247406
III kv 20246249
II kv 20245479
I kv 202410504
IV kv 20234—
III kv 202311221
II kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025351 €/m²31 tehingut
Korter 2026 (seni)415 €/m²11 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 18% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 63418 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.