ETENRU

Saksasaare, Kikka küla, Räpina vald

Küün

Saksasaare, Kikka küla, Räpina vald, postiindeks 64206. Hoone: küün, ehitatud 1935 · 1 korrus · netopind 220 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1935
Netopind220 m²
Korruseid1
Kinnistu14,03 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Küünehitatud 1935 · 1 korrus · netopind 220 m² · EHR 120731655 ↗
Ehitusaasta1935
Korruseid1
Netopind220 m²
Ehitisealune pind252 m²
Maht432 m³
Kandekonstruktsioonpuit, looduslik kivi
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmuu
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, looduslik kivi · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: muuKüte: puudub · maht 432 m³ · kõrgus 3,2 m
Elumajaehitatud 1936 · 2 korrust · netopind 180 m² · EHR 120731628 ↗
Ehitusaasta1936
Korruseid2
Netopind180 m²
Ehitisealune pind124 m²
Maht286 m³
Kandekonstruktsioonpuit, looduslik kivi
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (vooder)
Katuspuit/laast
Vundamentmuu
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, looduslik kivi · välissein: palk · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: puit/laast · vundament: muuKüte: ahi, kamin, pliit · maht 286 m³ · kõrgus 2,9 m
Lautehitatud 1937 · 1 korrus · netopind 90 m² · EHR 120731642 ↗
Ehitusaasta1937
Korruseid1
Netopind90 m²
Ehitisealune pind135 m²
Maht309 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinmuu
Välisviimistlusmuu
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: muu · välisviimistlus: muu · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 309 m³ · kõrgus 3,3 m
Aitehitatud 1935 · 1 korrus · netopind 38 m² · EHR 120731793 ↗
Ehitusaasta1935
Korruseid1
Netopind38 m²
Ehitisealune pind52 m²
Maht115 m³
Kandekonstruktsioonpuit, looduslik kivi
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (palk)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmuu
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, looduslik kivi · välissein: palk · välisviimistlus: puit (palk) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: muuKüte: puudub · maht 115 m³ · kõrgus 2,9 m
Saunehitatud 1958 · 1 korrus · netopind 15 m² · EHR 120731806 ↗
Ehitusaasta1958
Korruseid1
Netopind15 m²
Ehitisealune pind17 m²
Maht40 m³
Kandekonstruktsioonpuit, looduslik kivi
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (vooder)
Katuspuit/laast
Vundamentmuu
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, looduslik kivi · välissein: palk · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: puit/laast · vundament: muuKüte: ahi, kamin, pliit · maht 40 m³ · kõrgus 2,4 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
87901:002:0470 14,03 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 33 967 € (0,24 €/m²)Kikka küla maatulundusmaa mediaan 0,17 €/m², see kinnistu 42% kallimKinnistu 20238 ↗ · Eraomand · registreeritud 12.07.1994
Koordinaadid
57.978445, 27.37604

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Räpina vald85 €/m²−78% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 9 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Räpina vald, III kv 2023: 387 €/m², 17 tehingutRäpina vald, IV kv 2023: 258 €/m², 11 tehingutRäpina vald, I kv 2024: 316 €/m², 12 tehingutRäpina vald, II kv 2024: 193 €/m², 8 tehingutRäpina vald, III kv 2024: 193 €/m², 9 tehingutRäpina vald, IV kv 2024: 265 €/m², 10 tehingutRäpina vald, I kv 2025: 279 €/m², 10 tehingutRäpina vald, II kv 2025: 373 €/m², 16 tehingutRäpina vald, III kv 2025: 318 €/m², 14 tehingutRäpina vald, IV kv 2025: 392 €/m², 13 tehingutRäpina vald, I kv 2026: 446 €/m², 8 tehingutRäpina vald, II kv 2026: 85 €/m², 9 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 2026985
I kv 20268446
IV kv 202513392
III kv 202514318
II kv 202516373
I kv 202510279
IV kv 202410265
III kv 20249193
II kv 20248193
I kv 202412316
IV kv 202311258
III kv 202317387

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025343 €/m²53 tehingut
Korter 2026 (seni)402 €/m²17 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 17% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 64206 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.