ETENRU

Sadama tn 30, Kärdla linn, Hiiumaa vald

Ehitusluba olemasSadamahoone

Sadama tn 30, Kärdla linn, Hiiumaa vald, postiindeks 92411. Ehitusluba olemas: jäätmeait. Hoone: sadamahoone, ehitatud 2015 · 2 korrust · netopind 282 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta2015
Netopind282 m²
Korruseid2
Kinnistu2,21 ha
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Jäätmeait Ehitusluba olemas

Taotlus—
Ehitusluba21.05.2026
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 3 dokumenti

Hoone ehitisregister

Sadamahooneehitatud 2015 · 2 korrust · netopind 282 m² · EHR 120688300 ↗
Ehitusaasta2015
Korruseid2
Netopind282 m²
Ehitisealune pind339 m²
Maht1 100 m³
Kandekonstruktsioontellis, monoliitne raudbetoon, monteeritav raudbetoon, metall, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis, monoliitne raudbetoon, monteeritav raudbetoon, metall, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump · maht 1 100 m³ · kõrgus 7,7 m
Jäätmeaitehitatud 2026 · alune pind 29 m² · EHR 121455705 ↗
Ehitusaasta2026
Ehitisealune pind29 m²
Maht73 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuudub
Katusmuu
Vundamentvaivundament

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
20501:001:0105 2,21 ha · TootmismaaMaksustamishind 150 872 € (6,82 €/m²)Kärdla linn tootmismaa mediaan 13,29 €/m², see kinnistu 49% odavamKinnistu 1226933 ↗ · Munitsipaalomand · registreeritud 15.02.2018
Koordinaadid
59.008829, 22.751503

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Hiiumaa vald832 €/m²+12% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Hiiumaa vald, II kv 2023: 743 €/m², 12 tehingutHiiumaa vald, III kv 2023: 861 €/m², 15 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2023: 445 €/m², 16 tehingutHiiumaa vald, I kv 2024: 537 €/m², 20 tehingutHiiumaa vald, II kv 2024: 745 €/m², 16 tehingutHiiumaa vald, III kv 2024: 724 €/m², 17 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2024: 720 €/m², 8 tehingutHiiumaa vald, I kv 2025: 763 €/m², 10 tehingutHiiumaa vald, II kv 2025: 1 216 €/m², 6 tehingutHiiumaa vald, III kv 2025: 811 €/m², 19 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2025: 987 €/m², 14 tehingutHiiumaa vald, I kv 2026: 832 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20267832
IV kv 202514987
III kv 202519811
II kv 202561 216
I kv 202510763
IV kv 20248720
III kv 202417724
II kv 202416745
I kv 202420537
IV kv 202316445
III kv 202315861
II kv 202312743

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025902 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)995 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 10% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 92411 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.