ETENRU

Roosi tn 1, Roela alevik, Vinni vald

Ehitusluba olemasAbihoone

Roosi tn 1, Roela alevik, Vinni vald, postiindeks 46602. Ehitusluba olemas: üksikelamu. Hoone: abihoone, ehitatud 1996 · 1 korrus · alune pind 62 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1996
Korruseid1
Kinnistu1 333 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: üksikelamu Ehitusluba olemas

Taotlus14.05.2025
Ehitusluba26.05.2025
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 3 dokumenti

Hoone ehitisregister

Abihooneehitatud 1996 · 1 korrus · alune pind 62 m² · EHR 121441031 ↗
Ehitusaasta1996
Korruseid1
Ehitisealune pind62 m²
Maht265 m³
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi, puit
Välisseinpalk, laudis
Välisviimistluspuit (vooder), puit (palk)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
Kuur1 korrus · netopind 57 m² · EHR 108021110 ↗
Korruseid1
Netopind57 m²
Ehitisealune pind59 m²
Maht175 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 175 m³
Saun1 korrus · netopind 40 m² · EHR 108021109 ↗
Korruseid1
Netopind40 m²
Ehitisealune pind42 m²
Maht103 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 103 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
90004:002:0099 1 333 m² · ElamumaaMaksustamishind 4 386 € (3,29 €/m²)Roela alevik elamumaa mediaan 1,87 €/m², see kinnistu 76% kallimKinnistu 5176231 ↗ · Eraomand · registreeritud 27.01.2011
Koordinaadid
59.165615, 26.585049

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Vinni vald397 €/m²+70% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 9 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Vinni vald, III kv 2023: 234 €/m², 20 tehingutVinni vald, IV kv 2023: 177 €/m², 15 tehingutVinni vald, I kv 2024: 217 €/m², 15 tehingutVinni vald, II kv 2024: 412 €/m², 16 tehingutVinni vald, III kv 2024: 333 €/m², 13 tehingutVinni vald, IV kv 2024: 370 €/m², 12 tehingutVinni vald, I kv 2025: 393 €/m², 16 tehingutVinni vald, II kv 2025: 458 €/m², 18 tehingutVinni vald, III kv 2025: 330 €/m², 26 tehingutVinni vald, IV kv 2025: 507 €/m², 12 tehingutVinni vald, I kv 2026: 814 €/m², 12 tehingutVinni vald, II kv 2026: 397 €/m², 9 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20269397
I kv 202612814
IV kv 202512507
III kv 202526330
II kv 202518458
I kv 202516393
IV kv 202412370
III kv 202413333
II kv 202416412
I kv 202415217
IV kv 202315177
III kv 202320234

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025401 €/m²72 tehingut
Korter 2026 (seni)778 €/m²21 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 94% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 46602 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.