ETENRU

Reinukese, Piigaste küla, Kanepi vald

Garaaž-kelder

Reinukese, Piigaste küla, Kanepi vald, postiindeks 63507. Hoone: garaaž-kelder, 1 korrus · netopind 205 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind205 m²
Korruseid1
Kinnistu9,02 ha
Google MapsWazeApple Maps

Hoone ehitisregister

Garaaž-kelder1 korrus · netopind 205 m² · EHR 120840769 ↗
Korruseid1
Netopind205 m²
Ehitisealune pind78 m²
Maht350 m³
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, puit
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), vahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, puit · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump · maht 350 m³ · kõrgus 7,1 m
Kõrvalhoone1 korrus · netopind 107 m² · EHR 120840756 ↗
Korruseid1
Netopind107 m²
Ehitisealune pind126 m²
Maht405 m³
Kandekonstruktsioonmuu, puit
Välisseinmuu, laudis
Välisviimistluspuudub
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu, puit · välissein: muu, laudis · välisviimistlus: puudub · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 405 m³ · kõrgus 7,2 m
Elamuehitatud 1948 · 1 korrus · netopind 83 m² · EHR 120840760 ↗
Ehitusaasta1948
Korruseid1
Netopind83 m²
Ehitisealune pind100 m²
Maht217 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 83 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 217 m³ · kõrgus 7,6 m
Abihoone1 korrus · netopind 30 m² · EHR 120840752 ↗
Korruseid1
Netopind30 m²
Ehitisealune pind36 m²
Maht72 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentpuudub
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: puudubKüte: ahi, kamin, pliit · maht 72 m³ · kõrgus 4,6 m
Kuur1 korrus · netopind 22 m² · EHR 120840775 ↗
Korruseid1
Netopind22 m²
Ehitisealune pind24 m²
Maht56 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuudub
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puudub · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 56 m³ · kõrgus 3,6 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
35402:002:1472 9,02 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 27 561 € (0,31 €/m²)Piigaste küla maatulundusmaa mediaan 0,21 €/m², see kinnistu 46% kallimKinnistu 1135538 ↗ · Eraomand · registreeritud 07.09.1999
Koordinaadid
58.08378, 26.832813

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kanepi vald460 €/m²+108% alates III kv 2023 · I kv 2026 · 8 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kanepi vald, III kv 2023: 221 €/m², 11 tehingutKanepi vald, I kv 2024: 504 €/m², 10 tehingutKanepi vald, II kv 2024: 479 €/m², 5 tehingutKanepi vald, III kv 2024: 249 €/m², 6 tehingutKanepi vald, IV kv 2024: 406 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2025: 391 €/m², 6 tehingutKanepi vald, II kv 2025: 161 €/m², 9 tehingutKanepi vald, III kv 2025: 460 €/m², 9 tehingutKanepi vald, IV kv 2025: 485 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2026: 460 €/m², 8 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20268460
IV kv 20257485
III kv 20259460
II kv 20259161
I kv 20256391
IV kv 20247406
III kv 20246249
II kv 20245479
I kv 202410504
IV kv 20234—
III kv 202311221
II kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025351 €/m²31 tehingut
Korter 2026 (seni)415 €/m²11 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 18% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 63507 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.