ETENRU

Puiestee tn 1, Sõmeru alevik, Rakvere vald

ValmisElamu 30-korterilineEnergiaklass C

Puiestee tn 1, Sõmeru alevik, Rakvere vald, postiindeks 44201. Hoone: elamu 30-korteriline, ehitatud 1983 · 3 korrust · netopind 2 334 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1983
Netopind2 334 m²
Korterid30
Kinnistu5 809 m²

Ehitus: elamu 30-korteriline Valmis

Taotlus—
Ehitusluba09.02.2026
Ehitus algas—
Kasutusluba04.06.2026

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 2 dokumenti

Hoone ehitisregister

C Elamu 30-korterilineehitatud 1983 · 3 korrust · netopind 2 334 m² · EHR 108013700 ↗
Ehitusaasta1983
Korruseid3
Netopind2 334 m²
Ehitisealune pind761 m²
Maht6 416 m³
Kandekonstruktsioonmonteeritav raudbetoon, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinmitmekihiline raudbetoonpaneel
Välisviimistlusfassaadiplaat (seal hulgas tsementkiudplaat), metall (seal hulgas plekk või profiilplekk)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütekaugküte
EnergiaklassC
30 korterit, 1–4 tuba, 32–82 m², mediaan 65 m²Kandekonstruktsioon: monteeritav raudbetoon, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: mitmekihiline raudbetoonpaneel · välisviimistlus: fassaadiplaat (seal hulgas tsementkiudplaat), metall (seal hulgas plekk või profiilplekk) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: kaugküte · maht 6 416 m³ · kõrgus 12,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
77003:001:2860 5 809 m² · ElamumaaMaksustamishind 25 618 € (4,41 €/m²)Sõmeru alevik elamumaa mediaan 10,23 €/m², see kinnistu 57% odavamKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 13.06.2000
Koordinaadid
59.35991, 26.432881

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Rakvere vald483 €/m²+20% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 14 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Rakvere vald, II kv 2023: 403 €/m², 10 tehingutRakvere vald, III kv 2023: 535 €/m², 13 tehingutRakvere vald, IV kv 2023: 693 €/m², 19 tehingutRakvere vald, I kv 2024: 462 €/m², 9 tehingutRakvere vald, II kv 2024: 521 €/m², 20 tehingutRakvere vald, III kv 2024: 1 045 €/m², 7 tehingutRakvere vald, IV kv 2024: 778 €/m², 17 tehingutRakvere vald, I kv 2025: 963 €/m², 8 tehingutRakvere vald, II kv 2025: 915 €/m², 9 tehingutRakvere vald, III kv 2025: 838 €/m², 14 tehingutRakvere vald, IV kv 2025: 232 €/m², 16 tehingutRakvere vald, I kv 2026: 483 €/m², 14 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202614483
IV kv 202516232
III kv 202514838
II kv 20259915
I kv 20258963
IV kv 202417778
III kv 202471 045
II kv 202420521
I kv 20249462
IV kv 202319693
III kv 202313535
II kv 202310403

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025481 €/m²47 tehingut
Korter 2026 (seni)451 €/m²18 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 6% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 44201 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.