ETENRU

Pikk tn 18a, Tapa linn, Tapa vald

ValmisLääne-Virumaa Päästeteenistuse Tapa tugiEnergiaklass E

Pikk tn 18a, Tapa linn, Tapa vald, postiindeks 45106. Hoone: lääne-virumaa päästeteenistuse tapa tugikomando ja lääne-viru politseiprefektuur, ehitatud 2003 · 2 korrust · netopind 980 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta2003
Netopind980 m²
Korruseid2
Kinnistu3 610 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: Generaator Valmis

Taotlus06.12.2022
Ehitusluba15.12.2022
Ehitus algas24.08.2023
Kasutusluba11.01.2024

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

E Lääne-Virumaa Päästeteenistuse Tapa tugikomando ja Lääne-Viru Politseiprefektuurehitatud 2003 · 2 korrust · netopind 980 m² · EHR 120230411 ↗
Ehitusaasta2003
Korruseid2
Netopind980 m²
Ehitisealune pind791 m²
Maht5 220 m³
Kandekonstruktsioonmetall, monteeritav raudbetoon, tellis, monoliitne raudbetoon
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistlusmetall (seal hulgas plekk või profiilplekk), puit
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütekatel, kaugküte
EnergiaklassE
2 äri- või muu ruumiKandekonstruktsioon: metall, monteeritav raudbetoon, tellis, monoliitne raudbetoon · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: metall (seal hulgas plekk või profiilplekk), puit · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: katel, kaugküte · maht 5 220 m³ · kõrgus 7,3 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
79101:011:0012 3 610 m² · RiigikaitsemaaMaksustamishind 2 527 € (0,70 €/m²)Kinnistu 4866831 ↗ · Eraomand · registreeritud 27.08.2008
Koordinaadid
59.260571, 25.963255

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Tapa vald420 €/m²+6900% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 42 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500III 23I 24III 24I 25III 25I 26Tapa vald, II kv 2023: 6 €/m², 85 tehingutTapa vald, III kv 2023: 359 €/m², 44 tehingutTapa vald, IV kv 2023: 279 €/m², 39 tehingutTapa vald, I kv 2024: 262 €/m², 45 tehingutTapa vald, II kv 2024: 240 €/m², 43 tehingutTapa vald, III kv 2024: 400 €/m², 49 tehingutTapa vald, IV kv 2024: 324 €/m², 53 tehingutTapa vald, I kv 2025: 289 €/m², 46 tehingutTapa vald, II kv 2025: 310 €/m², 54 tehingutTapa vald, III kv 2025: 396 €/m², 48 tehingutTapa vald, IV kv 2025: 286 €/m², 46 tehingutTapa vald, I kv 2026: 420 €/m², 42 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202642420
IV kv 202546286
III kv 202548396
II kv 202554310
I kv 202546289
IV kv 202453324
III kv 202449400
II kv 202443240
I kv 202445262
IV kv 202339279
III kv 202344359
II kv 2023856

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025318 €/m²194 tehingut
Korter 2026 (seni)388 €/m²57 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 22% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 45106 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.