ETENRU

Petseri tn 6/3, Vastseliina alevik, Võru vald

Ehitus käibJäähall

Petseri tn 6/3, Vastseliina alevik, Võru vald, postiindeks 65201. Ehitus käib: jäähall. Hoone: jäähall, 2 korrust · netopind 2 682 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind2 682 m²
Korruseid2

Ehitus: Jäähall Ehitus käib

Taotlus28.12.2022
Ehitusluba13.02.2023
Ehitus algas27.09.2023
Kasutuslubaprognoos juuli 2024
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 112 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 10 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 3 dokumenti

Hoone ehitisregister

Jäähall2 korrust · netopind 2 682 m² · EHR 121396095 ↗
Korruseid2
Netopind2 682 m²
Ehitisealune pind2 781 m²
Maht25 638 m³
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon, puit
Välisseinvahetäitega sõrestik, plekk
Välisviimistlusmetall (seal hulgas plekk või profiilplekk), puit (vooder)
Katusplekk, bituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament, muu
Kütesoojuspump, elektriotseküte
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon, puit · välissein: vahetäitega sõrestik, plekk · välisviimistlus: metall (seal hulgas plekk või profiilplekk), puit (vooder) · katus: plekk, bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundament, muuKüte: soojuspump, elektriotseküte · maht 25 638 m³ · kõrgus 10,9 m

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Võru vald689 €/m²+4% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 15 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Võru vald, II kv 2023: 665 €/m², 16 tehingutVõru vald, III kv 2023: 852 €/m², 12 tehingutVõru vald, IV kv 2023: 296 €/m², 21 tehingutVõru vald, I kv 2024: 688 €/m², 15 tehingutVõru vald, II kv 2024: 287 €/m², 21 tehingutVõru vald, III kv 2024: 563 €/m², 20 tehingutVõru vald, IV kv 2024: 525 €/m², 16 tehingutVõru vald, I kv 2025: 447 €/m², 18 tehingutVõru vald, II kv 2025: 614 €/m², 13 tehingutVõru vald, III kv 2025: 638 €/m², 15 tehingutVõru vald, IV kv 2025: 502 €/m², 10 tehingutVõru vald, I kv 2026: 689 €/m², 15 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202615689
IV kv 202510502
III kv 202515638
II kv 202513614
I kv 202518447
IV kv 202416525
III kv 202420563
II kv 202421287
I kv 202415688
IV kv 202321296
III kv 202312852
II kv 202316665

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025571 €/m²56 tehingut
Korter 2026 (seni)615 €/m²19 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 8% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 65201 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.