ETENRU

Liiva tn 6, Jõgeva linn, Jõgeva vald

Valmis36-KRT. ELAMUEnergiaklass E

Liiva tn 6, Jõgeva linn, Jõgeva vald, postiindeks 48304. Hoone: 36-krt. elamu, ehitatud 1972 · 4 korrust · netopind 1 567 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1972
Netopind1 567 m²
Korterid36
Kinnistu2 986 m²
Google MapsWazeApple Maps

Ehitus: 36-KRT. ELAMU Valmis

Taotlus—
Ehitusluba24.07.2024
Ehitus algas—
Kasutusluba10.02.2026

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

🔒 Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on lisapaketis „Ehitus ja hanked“. Vaata paketti
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 3 dokumenti

Hoone ehitisregister

E 36-KRT. ELAMUehitatud 1972 · 4 korrust · netopind 1 567 m² · EHR 114003545 ↗
Ehitusaasta1972
Korruseid4
Netopind1 567 m²
Ehitisealune pind606 m²
Maht8 751 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis
Välisviimistluskrohv
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütekaugküte
Ventilatsioonloomulik ventilatsioon
EnergiaklassE
36 korterit, 1–3 tuba, 28–56 m², mediaan 45 m²Kandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis · välisviimistlus: krohv · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: kaugküte · ventilatsioon: loomulik ventilatsioon · maht 8 751 m³ · kõrgus 13,5 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
24901:002:0130 2 986 m² · ElamumaaMaksustamishind 23 261 € (7,79 €/m²)Jõgeva linn elamumaa mediaan 11,64 €/m², see kinnistu 33% odavamKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 25.09.1997
Koordinaadid
58.742102, 26.377627

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Jõgeva vald467 €/m²+7% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 38 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Jõgeva vald, II kv 2023: 436 €/m², 44 tehingutJõgeva vald, III kv 2023: 425 €/m², 46 tehingutJõgeva vald, IV kv 2023: 376 €/m², 41 tehingutJõgeva vald, I kv 2024: 427 €/m², 33 tehingutJõgeva vald, II kv 2024: 469 €/m², 32 tehingutJõgeva vald, III kv 2024: 510 €/m², 43 tehingutJõgeva vald, IV kv 2024: 392 €/m², 28 tehingutJõgeva vald, I kv 2025: 279 €/m², 23 tehingutJõgeva vald, II kv 2025: 419 €/m², 41 tehingutJõgeva vald, III kv 2025: 323 €/m², 49 tehingutJõgeva vald, IV kv 2025: 515 €/m², 55 tehingutJõgeva vald, I kv 2026: 467 €/m², 38 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202638467
IV kv 202555515
III kv 202549323
II kv 202541419
I kv 202523279
IV kv 202428392
III kv 202443510
II kv 202432469
I kv 202433427
IV kv 202341376
III kv 202346425
II kv 202344436

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025399 €/m²168 tehingut
Korter 2026 (seni)445 €/m²56 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 12% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 48304 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.