ETENRU

Kütiaru, Väike-Lähtru küla, Lääne-Nigula vald

Ehitusluba olemasSuvila

Kütiaru, Väike-Lähtru küla, Lääne-Nigula vald, postiindeks 90636. Ehitusluba olemas: abohoone saun. Hoone: suvila, 1 korrus · netopind 29 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind29 m²
Korterid1
Kinnistu2,31 ha

Ehitus: Abohoone saun Ehitusluba olemas

Taotlus—
Ehitusluba29.07.2026
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 4 dokumenti

Hoone ehitisregister

Suvila1 korrus · netopind 29 m² · EHR 120585676 ↗
Korruseid1
Netopind29 m²
Ehitisealune pind69 m²
Maht216 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmuu
Küteelektriotseküte
Ventilatsioonmehaaniline väljatõmme
1 korter, 1 tuba, 29 m² · 1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: muuKüte: elektriotseküte · ventilatsioon: mehaaniline väljatõmme · maht 216 m³ · kõrgus 4,7 m
Abohoone saun1 korrus · netopind 21 m² · EHR 121459368 ↗
Korruseid1
Netopind21 m²
Ehitisealune pind27 m²
Maht88 m³
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon, puit
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
Ventilatsioonloomulik ventilatsioon
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon, puit · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · ventilatsioon: loomulik ventilatsioon · maht 88 m³ · kõrgus 3,8 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
45201:001:0200 2,31 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 3 474 € (0,15 €/m²)Väike-Lähtru küla maatulundusmaa mediaan 0,12 €/m², see kinnistu 25% kallimKinnistu 2672232 ↗ · Eraomand · registreeritud 11.02.2009
Koordinaadid
58.90813, 23.869379

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Lääne-Nigula vald489 €/m²+112% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Lääne-Nigula vald, II kv 2023: 231 €/m², 23 tehingutLääne-Nigula vald, III kv 2023: 271 €/m², 26 tehingutLääne-Nigula vald, IV kv 2023: 437 €/m², 21 tehingutLääne-Nigula vald, I kv 2024: 304 €/m², 20 tehingutLääne-Nigula vald, II kv 2024: 379 €/m², 29 tehingutLääne-Nigula vald, III kv 2024: 297 €/m², 21 tehingutLääne-Nigula vald, IV kv 2024: 213 €/m², 25 tehingutLääne-Nigula vald, I kv 2025: 396 €/m², 13 tehingutLääne-Nigula vald, II kv 2025: 441 €/m², 18 tehingutLääne-Nigula vald, III kv 2025: 510 €/m², 20 tehingutLääne-Nigula vald, IV kv 2025: 318 €/m², 13 tehingutLääne-Nigula vald, I kv 2026: 489 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202611489
IV kv 202513318
III kv 202520510
II kv 202518441
I kv 202513396
IV kv 202425213
III kv 202421297
II kv 202429379
I kv 202420304
IV kv 202321437
III kv 202326271
II kv 202323231

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025425 €/m²64 tehingut
Korter 2026 (seni)489 €/m²15 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 15% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 90636 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.